Середа
30.10.2013
Молодий європейський бренд розширює мережу і оновлює колекції.
 

Показником успішності роздрібного бізнесу є розширення географії представленості бренду і розвиток мережі магазинів. На сьогоднішній день Antonio Biaggi налічує 30 магазинів в Україні, 10 бутиків у Росії, а найближчим часом планується відкриття двох магазинів в Казахстані. Така динаміка розвитку пояснюється підвищеним попитом на продукцію бренду. "Виробнича стратегія компанії базується на забезпеченні контролю якості та цінової доступності продукції. Характерною особливістю є одразу декілька стильових напрямків у колекціях. Покупцеві дуже легко підібрати для себе взуття та аксесуари, оцінюючи сучасні тенденції моди і керуючись своїм розумінням стилю і комфорту," - розповідає начальник оптового відділу ANTONIO BIAGGI в Україні Тетяна Ясиновська.

З моменту створення компанії в 2006 році всі сезонні колекції розробляються в італійському дизайнерському бюро. А самі вироби ANTONIO BIAGGI виготовляються в Італії, Португалії, Китаї та Бразилії. Взуття та аксесуари ANTONIO BIAGGI представлені чотирма стильовими напрямками: класика, ultra-fashion, спортивна серія та комфортне повсякденне взуття.«Почуття стилю відрізняє BIAGGI і дозволяє створювати не тільки подіумні образи, а й вносити високу моду в повсякденність», - каже Тетяна Ясиновська.

На ринку СНД компанія з'явилася через рік після заснування, видавши майстер-франшизу на територію України. Франшиза від ANTONIO BIAGGI включає повний пакет супроводу: від надання права на використання товарного знаку і до підбору уніформи для персоналу франчайзингової точки.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію