30.10.2013

Стильні новини від ANTONIO BIAGGI

Молодий європейський бренд розширює мережу і оновлює колекції.

Показником успішності роздрібного бізнесу є розширення географії представленості бренду і розвиток мережі магазинів. На сьогоднішній день Antonio Biaggi налічує 30 магазинів в Україні, 10 бутиків у Росії, а найближчим часом планується відкриття двох магазинів в Казахстані. Така динаміка розвитку пояснюється підвищеним попитом на продукцію бренду. "Виробнича стратегія компанії базується на забезпеченні контролю якості та цінової доступності продукції. Характерною особливістю є одразу декілька стильових напрямків у колекціях. Покупцеві дуже легко підібрати для себе взуття та аксесуари, оцінюючи сучасні тенденції моди і керуючись своїм розумінням стилю і комфорту," - розповідає начальник оптового відділу ANTONIO BIAGGI в Україні Тетяна Ясиновська.

антонио биаджи Фото Antonio Biaggi

ANTONIO BIAGGI - європейський бренд модного взуття

З моменту створення компанії в 2006 році всі сезонні колекції розробляються в італійському дизайнерському бюро. А самі вироби ANTONIO BIAGGI виготовляються в Італії, Португалії, Китаї та Бразилії. Взуття та аксесуари ANTONIO BIAGGI представлені чотирма стильовими напрямками: класика, ultra-fashion, спортивна серія та комфортне повсякденне взуття.«Почуття стилю відрізняє BIAGGI і дозволяє створювати не тільки подіумні образи, а й вносити високу моду в повсякденність», - каже Тетяна Ясиновська.

Antonio Biaggi photo, Antonio Biaggi фото

На ринку СНД компанія з'явилася через рік після заснування, видавши майстер-франшизу на територію України. Франшиза від ANTONIO BIAGGI включає повний пакет супроводу: від надання права на використання товарного знаку і до підбору уніформи для персоналу франчайзингової точки.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Стильні новини від ANTONIO BIAGGI

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank