29.10.2013

ЄЕК підніме митні ставки

Митний союз планує підняти ставки мита для української продукції.

У Митному союзі всерйоз приступили до реалізації загрози погіршити умови доступу української продукції на ринки Росії, Казахстану і Білорусії. Євразійська економічна комісія (ЄЕК) оприлюднила рішення N41 від 24 жовтня, згідно з яким ЄЕК має право переглядати ставки мит в односторонньому порядку, відповідно до доповнення №6 до угоди про зону вільної торгівлі(ЗВТ) між країнами СНД.

ТС Фото з мережі Інтернет

Торгова війна України з Росією продовжується.

Право використання протоколу №6 договору про ЗВТ - захід щодо захисту, перш за все, російського ринку. Через те, що за заявами низки чиновників з РФ, підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС «створить ризики» для торгівлі. Замість нульових мит будуть введені ставки режиму найбільшого сприяння (ставки, закріплені при вступі Росії до СОТ), - пише "Коммерсантъ-Украина" у статті "Украину берут на пошлину". Перегляду митних ставок слід чекати після підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Для довідки: Євразійська економічна комісія створена рішенням президентів Росії, Казахстану і Білорусі в 2011 році в якості єдиного постійно діючого регулюючого органу Митного союзу і Єдиного економічного простору(ЄЕП).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ЄЕК підніме митні ставки

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank