29.10.2013

ЄЕК підніме митні ставки

Митний союз планує підняти ставки мита для української продукції.

У Митному союзі всерйоз приступили до реалізації загрози погіршити умови доступу української продукції на ринки Росії, Казахстану і Білорусії. Євразійська економічна комісія (ЄЕК) оприлюднила рішення N41 від 24 жовтня, згідно з яким ЄЕК має право переглядати ставки мит в односторонньому порядку, відповідно до доповнення №6 до угоди про зону вільної торгівлі(ЗВТ) між країнами СНД.

ТС Фото з мережі Інтернет

Торгова війна України з Росією продовжується.

Право використання протоколу №6 договору про ЗВТ - захід щодо захисту, перш за все, російського ринку. Через те, що за заявами низки чиновників з РФ, підписання Україною Угоди про асоціацію з ЄС «створить ризики» для торгівлі. Замість нульових мит будуть введені ставки режиму найбільшого сприяння (ставки, закріплені при вступі Росії до СОТ), - пише "Коммерсантъ-Украина" у статті "Украину берут на пошлину". Перегляду митних ставок слід чекати після підписання Угоди про асоціацію України з ЄС.

Для довідки: Євразійська економічна комісія створена рішенням президентів Росії, Казахстану і Білорусі в 2011 році в якості єдиного постійно діючого регулюючого органу Митного союзу і Єдиного економічного простору(ЄЕП).

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank