29.10.2013

Порція новин від «Кофе Хауз»

Мережа кав’ярень запланувала відкриття одразу декількох франчайзингових точок.

В наступному році мережа "Кофе Хауз" поповниться декількома кав'ярнями в різних регіонах України. Франчайзингові відділення відкриються у Донецьку, також розглядаються пропозиції з Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Ялти і Севастополя. «На ринку України наша мережа представлена більше 14-ти років, - розповідає директор з операційної діяльності ТОВ «Кофе Хауз.Україна» Наталія Мусієнко. - Це дає певні гарантії франчайзі. Тому ми з успіхом розширюємося».

кофе хауз Фото "Кофе Хауз"

"Кофе Хауз" входить до ТОП-10 найбільших мереж кав’ярень у Європі

За франчайзинговою моделлю в Україні компанія почала розвиток тільки влітку нинішнього року. На сьогоднішній день мережа представлена 29-ма українськими точками і 187-ма російськими відділеннями. Крім того, «Кофе Хауз» входить до десятки найбільших мереж кав'ярень у Європі. «Цей бізнес - не просто спосіб заробити. Це дуже корисний інструмент для саморозвитку, за словами наших партнерів, - каже Наталія Мусієнко. - Франшиза підходить для тих, хто готовий створювати варіант сімейного бізнесу: дарувати гостям, окрім смачних десертів та кавових напоїв, затишну і комфортну атмосферу. Адже у роботі кав'ярні може приймати участь вся родина».

Гостинна атмосфера, безкоштовний доступ до WI-FI, свіжа преса, близькість розташування - франчайзери «Кофе Хауз» врахували безліч найтонших нюансів для того, щоб їх кавовий бізнес успішно розвивався, був цікавий як клієнтам, так і франчайзі. Згідно фінансової моделі компанії, термін окупності бізнесу становить 36 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Порція новин від «Кофе Хауз»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank