29.10.2013

Порція новин від «Кофе Хауз»

Мережа кав’ярень запланувала відкриття одразу декількох франчайзингових точок.

В наступному році мережа "Кофе Хауз" поповниться декількома кав'ярнями в різних регіонах України. Франчайзингові відділення відкриються у Донецьку, також розглядаються пропозиції з Харкова, Одеси, Дніпропетровська, Ялти і Севастополя. «На ринку України наша мережа представлена більше 14-ти років, - розповідає директор з операційної діяльності ТОВ «Кофе Хауз.Україна» Наталія Мусієнко. - Це дає певні гарантії франчайзі. Тому ми з успіхом розширюємося».

кофе хауз Фото "Кофе Хауз"

"Кофе Хауз" входить до ТОП-10 найбільших мереж кав’ярень у Європі

За франчайзинговою моделлю в Україні компанія почала розвиток тільки влітку нинішнього року. На сьогоднішній день мережа представлена 29-ма українськими точками і 187-ма російськими відділеннями. Крім того, «Кофе Хауз» входить до десятки найбільших мереж кав'ярень у Європі. «Цей бізнес - не просто спосіб заробити. Це дуже корисний інструмент для саморозвитку, за словами наших партнерів, - каже Наталія Мусієнко. - Франшиза підходить для тих, хто готовий створювати варіант сімейного бізнесу: дарувати гостям, окрім смачних десертів та кавових напоїв, затишну і комфортну атмосферу. Адже у роботі кав'ярні може приймати участь вся родина».

Гостинна атмосфера, безкоштовний доступ до WI-FI, свіжа преса, близькість розташування - франчайзери «Кофе Хауз» врахували безліч найтонших нюансів для того, щоб їх кавовий бізнес успішно розвивався, був цікавий як клієнтам, так і франчайзі. Згідно фінансової моделі компанії, термін окупності бізнесу становить 36 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank