26.10.2013

"Монарх" покидає Україну

Мережа магазинів взуття масово закриває свої торгові точки.

Ще на початку року компанія оголосила курс на оптимізацію бізнесу і закриття найменш рентабельних магазинів. Але тоді йшлося про ліквідацію лише 25 торгових точок. "Зараз же є ймовірність, що мережа покине український ринок взагалі, - повідомляє gazzzeta.com. - У компанії не вистачає грошей для ведення бізнесу й існує заборгованість з оренди приміщень". Хоча в самому "Монарху" інформацію про закриття магазинів не прокоментували.

монарх Фото з мережі інтернет

На початку 2013 року мережа "Монарх" нараховувала близько 90 магазинів, а до листопада залишиться лише 20.

Експерти пов'язують проблеми мережі із загальним падінням продажів на ринку: у січні-жовтні вони були на 20% нижчі порівняно з аналогічним періодом минулого року. Крім того, останнім часом збільшується конкуренція на взуттєвому ринку. Тільки за останні два роки в Україну прийшли ще дві російські мережі дешевого взуття Сentro і Kari, в нинішньому - Fabs.

Взуттєва компанія "Монарх" в передкризові роки розвивала свою мережу за допомогою франчайзингу, але в 2009 припинила співпрацю з потенційними франчайзі. Ритейлер відмовився від розвитку франшизи від американської мережі Steve Madden і закрив всі п'ять франчайзингових магазинів.

монарх

Нагадаємо, "Монарх" є однією з найдавніших взуттєвих мереж в СНД. Компанія створена в Росії в 1990 році як спільне радянсько-канадське підприємство з виробництва взуття. В даний час вона представлена ​​більш ніж в 30 містах України і близько 20 - у Росії.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Монарх покидає Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank