Субота
26.10.2013
Мережа магазинів взуття масово закриває свої торгові точки.
 

Ще на початку року компанія оголосила курс на оптимізацію бізнесу і закриття найменш рентабельних магазинів. Але тоді йшлося про ліквідацію лише 25 торгових точок. "Зараз же є ймовірність, що мережа покине український ринок взагалі, - повідомляє gazzzeta.com. - У компанії не вистачає грошей для ведення бізнесу й існує заборгованість з оренди приміщень". Хоча в самому "Монарху" інформацію про закриття магазинів не прокоментували.

Експерти пов'язують проблеми мережі із загальним падінням продажів на ринку: у січні-жовтні вони були на 20% нижчі порівняно з аналогічним періодом минулого року. Крім того, останнім часом збільшується конкуренція на взуттєвому ринку. Тільки за останні два роки в Україну прийшли ще дві російські мережі дешевого взуття Сentro і Kari, в нинішньому - Fabs.

Взуттєва компанія "Монарх" в передкризові роки розвивала свою мережу за допомогою франчайзингу, але в 2009 припинила співпрацю з потенційними франчайзі. Ритейлер відмовився від розвитку франшизи від американської мережі Steve Madden і закрив всі п'ять франчайзингових магазинів.

Колормаркет фото магазина всередині, магазин COLORMARKET

Нагадаємо, "Монарх" є однією з найдавніших взуттєвих мереж в СНД. Компанія створена в Росії в 1990 році як спільне радянсько-канадське підприємство з виробництва взуття. В даний час вона представлена ​​більш ніж в 30 містах України і близько 20 - у Росії.