25.10.2013

Ocean Plaza в трійці кращих

Український торговий центр став фіналістом серед кращих ТРЦ у світі.

Вперше в історії головної премії планети з торговельної нерухомості - Mapic Awards - український торговий центр вийшов у фінал, випередивши більше 100 торгових центрів з 24 країн світу. ТРЦ Ocean Plaza номінований у категорії «Кращий девелопмент торгівлі та розваг». Разом з ним у цю категорію увійшли: Plaza Singapura (Сінгапур), Puerto Venecia (Сарагоса, Іспанія), Vegas Crocus City (Московська область, Росія).

Ocean Plaza Фото з мережі інтернет

За всю історію MAPIC Awards український проект вперше вийшов у фінал.

"Більше 30% брендів, представлених в Ocean Plaza, обрали цей об'єкт в якості entry - project. ТРЦ Ocean Plaza - рекордсмен за орендними ставками, а також по товарообігу за квадратний метр. Це один з найуспішніших бізнесів в торгівельній нерухомості", - повідомляє консалтингова компанія UTG (Київ). Переможця буде оголошено 14 листопада у Каннах, під час традиційної гала-вечері, яка збере перших осіб, що представляють кращу торговельну нерухомість світу.

ТРЦ Ocean Plaza - найбільший в Києві центрально-міський ТРЦ, перша черга якого відкрилася восени 2012 року. Загальна площа першої черги ТРЦ становить 165 тис. кв. м. У рамках ТРЦ Ocean Plaza представлено більше 300 магазинів і 30 концептуальних ресторанів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank