25.10.2013

Ocean Plaza в трійці кращих

Український торговий центр став фіналістом серед кращих ТРЦ у світі.

Вперше в історії головної премії планети з торговельної нерухомості - Mapic Awards - український торговий центр вийшов у фінал, випередивши більше 100 торгових центрів з 24 країн світу. ТРЦ Ocean Plaza номінований у категорії «Кращий девелопмент торгівлі та розваг». Разом з ним у цю категорію увійшли: Plaza Singapura (Сінгапур), Puerto Venecia (Сарагоса, Іспанія), Vegas Crocus City (Московська область, Росія).

Ocean Plaza Фото з мережі інтернет

За всю історію MAPIC Awards український проект вперше вийшов у фінал.

"Більше 30% брендів, представлених в Ocean Plaza, обрали цей об'єкт в якості entry - project. ТРЦ Ocean Plaza - рекордсмен за орендними ставками, а також по товарообігу за квадратний метр. Це один з найуспішніших бізнесів в торгівельній нерухомості", - повідомляє консалтингова компанія UTG (Київ). Переможця буде оголошено 14 листопада у Каннах, під час традиційної гала-вечері, яка збере перших осіб, що представляють кращу торговельну нерухомість світу.

ТРЦ Ocean Plaza - найбільший в Києві центрально-міський ТРЦ, перша черга якого відкрилася восени 2012 року. Загальна площа першої черги ТРЦ становить 165 тис. кв. м. У рамках ТРЦ Ocean Plaza представлено більше 300 магазинів і 30 концептуальних ресторанів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Ocean Plaza в трійці кращих

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank