24.10.2013

«Перекресток» прощається?

Російська мережа супермаркетів припиняє свою роботу.

Мережа продовольчих супермаркетів «Перекресток» покидає Україну. Про це повідомили одразу п'ять джерел: два колишніх співробітника компанії, орендодавець і два інвестбанкіра.

перекресток Фото з мережі інтернет

Х5 Retail Group - найбільша роздрібна компанія в Росії, яка керує більше 3,4 тис. магазинів. Її виторг за підсумками 2012 року склав 490 млрд руб.

Компанія X5 Retail Group Ukraine є дочірньою структурою X5 Retail Group, яка розвиває в нашій країні мережу супермаркетів «Перекресток». На даний момент мережа налічує в Україні 10 торгових точок: вісім у Києві, і по одній - у Вишгороді та Броварах.

Х5 Retail Group веде переговори з потенційними покупцями своїх українських активів і повинна продати всі магазини максимум за рік. Зі слів керуючого партнера консалтингової компанії Retainet Олександра Ланецького, припинення роботи пов'язане з дуже високою конкуренцією на українському ринку і низькими націнками на товари. У російських мережах вони становлять 30%, в ​​українських - близько 20%.

Якщо «Перекресток» піде з України, в нашій державі більше не залишиться російських торгових мереж. Раніше бізнесмени з Росії намагалися розвивати в Україні мережі «О'кей», «Патерсон» і «Вестер», але в 2008-2009 роках ці ритейлери припинили роботу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Перекресток» прощається?

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank