18.10.2013

«Євротек»: «Залишити не можна ліквідувати»

Акціонери львівського ПрАТ «Ритейлінгова компанія «Євротек» мають намір припинити діяльність компанії шляхом її ліквідації.

Згідно з повідомленням ритейлера в пресі, відповідне питання включене до порядку денного чергових зборів акціонерів ПрАТ, призначеного на 24 жовтня. У ході зборів також планується розглянути питання про порядок і строки ліквідації акціонерного товариства і розподіл майна ритейлера між акціонерами, що залишиться після задоволення вимог кредиторів. З цією метою буде створено ліквідаційну комісію, голова якої стане виконуючим обов'язки гендиректора ПрАТ.

фреш Фото з мережі Інтернет

РК "Євротек": ритейлерів будуть ліквідувати.

Як повідомлялося раніше, в квітні 2013 року АТ «ОТП Банк» звинуватив ГК «Євротек», розвиваючу п'ять мереж мультиформатних роздрібних магазинів "Фреш", "Арсен", "Союз", "Квартал " і "Fresh-маркет", в ініціюванні процедури банкрутства ПрАТ «Євротек». За даними банку, заборгованість ГК "Євротек" перед «ОТП Банком» на квітень 2013-ть становила близько 315 млн. грн.

У свою чергу, "Євротек" уточнив, що в 2008 році окремі компанії групи отримали від банку кредит на будівництво магазинів у розмірі $28,4 млн. (141,1 млн. грн. за тодішнім курсом), а заявлена банком сума боргу в 315 млн. грн. включає девальвацію нацвалюти, відсотки і штрафи. ГК "Євротек" відкинула звинувачення «ОТП Банку» на адресу групи про нібито її незаконні дії, заявивши про небажання другої сторони конструктивно вирішити проблему.

Ритейлінгова компанія "Євротек" була створена у 2006 році. Спеціалізується на роздрібній торгівлі продовольчими товарами. Згідно з даними ритейлера в системі розкриття інформації НКЦПФР, протягом 2011 року здійснювалася реформація компанії в рамках реорганізації ГК "Євротек". Чистий дохід "РК"Євротек" за підсумками 2012 року знизився на 26,4%, порівняно з 2011 роком - до 1,24 млрд. грн. Основним акціонером ПрАТ, згідно з даними НКЦПФР, до кінця першого півріччя 2013 було ПрАТ "Євротек".

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Євротек»: «Залишити не можна ліквідувати»

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank