16.10.2013

Meri Lee шукає франчайзі

Агентство з оформлення весіль пропонує взяти участь у прибутковому і рентабельному бізнесі

Сьогодні оформлення весіль займає особливе місце для багатьох верств населення. Воно вимагає ретельного підбору елементів декору та професійного підходу. І якщо у людини немає відповідного досвіду, то складно спланувати красиве весілля. Але в такому випадку можна звернутися за допомогою до салонів, які цим займаються. «Ми надаємо послуги з весільного оформлення: арки, виїзні церемонії, весільний текстиль, живі та штучні букети і все, що може бути пов'язано з весіллями, - розповідає директор весільного салону Meri Lee Марина Філіпенко. - Коли до нас звертається клієнт, він отримує повний спектр послуг: починаючи від сукні і закінчуючи повним оформленням» .

декор Фото Meri Lee

Весілля - це свято любові, добра, теплоти і захоплення.

Салон Meri Lee був створений в 2005 році двома сестрами. На сьогоднішній день - це успішний сімейний бізнес. «Щотижня ми оформляємо три-чотири весілля, середня вартість яких у районі 2,5-3 тис. грн.», - повідомляє Марина Анатоліївна. Оскільки кожен захід готується індивідуально і завдяки цьому є безліч хороших ідей, сестри вирішили відкрити курси декору. Тепер всі творчі люди, яким цікава флористика, декор та організація свят можуть пройти навчання у професіоналів. «Щоб люди не витрачали роки на те, чого робити не потрібно, методами спроб і помилок, на курсах ми все показуємо і розповідаємо, - говорить директор салону. - Також у нас є підкурс «Весільне оформлення як бізнес». Ми вчимо, як правильно спілкуватися з клієнтами, де їх знаходити, куди потрібно давати рекламу, щоб вона діяла». Досить пройти навчання, і ви самостійно зможете відкрити свою справу, знаючи всі тонкощі цього бізнесу, та бути незалежними від франчайзера.

декор

Зі слів Марини Філіпенко, весільний бізнес - дуже вигідний. В даній ніші обертаються досить значні суми: вистачить і на життя, і відкласти. Якщо ви хочете стати партнером Meri Lee, вам знадобиться стартовий капітал від $2 до $4 тис. Бізнес окупиться за 3-5 місяців. На перший час заробіток складе близько $2 тис. Завдяки розширенню клієнської бази він збільшиться до $5 тис. на місяць.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Meri Lee шукає франчайзі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank