16.10.2013

Meri Lee шукає франчайзі

Агентство з оформлення весіль пропонує взяти участь у прибутковому і рентабельному бізнесі

Сьогодні оформлення весіль займає особливе місце для багатьох верств населення. Воно вимагає ретельного підбору елементів декору та професійного підходу. І якщо у людини немає відповідного досвіду, то складно спланувати красиве весілля. Але в такому випадку можна звернутися за допомогою до салонів, які цим займаються. «Ми надаємо послуги з весільного оформлення: арки, виїзні церемонії, весільний текстиль, живі та штучні букети і все, що може бути пов'язано з весіллями, - розповідає директор весільного салону Meri Lee Марина Філіпенко. - Коли до нас звертається клієнт, він отримує повний спектр послуг: починаючи від сукні і закінчуючи повним оформленням» .

декор Фото Meri Lee

Весілля - це свято любові, добра, теплоти і захоплення.

Салон Meri Lee був створений в 2005 році двома сестрами. На сьогоднішній день - це успішний сімейний бізнес. «Щотижня ми оформляємо три-чотири весілля, середня вартість яких у районі 2,5-3 тис. грн.», - повідомляє Марина Анатоліївна. Оскільки кожен захід готується індивідуально і завдяки цьому є безліч хороших ідей, сестри вирішили відкрити курси декору. Тепер всі творчі люди, яким цікава флористика, декор та організація свят можуть пройти навчання у професіоналів. «Щоб люди не витрачали роки на те, чого робити не потрібно, методами спроб і помилок, на курсах ми все показуємо і розповідаємо, - говорить директор салону. - Також у нас є підкурс «Весільне оформлення як бізнес». Ми вчимо, як правильно спілкуватися з клієнтами, де їх знаходити, куди потрібно давати рекламу, щоб вона діяла». Досить пройти навчання, і ви самостійно зможете відкрити свою справу, знаючи всі тонкощі цього бізнесу, та бути незалежними від франчайзера.

декор

Зі слів Марини Філіпенко, весільний бізнес - дуже вигідний. В даній ніші обертаються досить значні суми: вистачить і на життя, і відкласти. Якщо ви хочете стати партнером Meri Lee, вам знадобиться стартовий капітал від $2 до $4 тис. Бізнес окупиться за 3-5 місяців. На перший час заробіток складе близько $2 тис. Завдяки розширенню клієнської бази він збільшиться до $5 тис. на місяць.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank