11.10.2013

ИНВИТРО: на піку активності

ТОВ «Незалежна лабораторія ІНВІТРО» восени розширила мережу одразу на п’ять нових об’єктів.

З початку вересня мережа медичних офісів ИНВИТРО відкрила власні об'єкти в Сумах, Білій Церкві, Умані, Новомосковську та Дніпропетровську. «Пік активності з відкриття нових офісів пов'язаний, перш за все, із сезонністю медичної сфери бізнесу - пояснює менеджер по роботі з франчайзі ТОВ «Незалежна лабораторія Інвітро» Лілія Мокієнко. - Основний обсяг продажів припадає саме на період з вересня по листопад».

Медичний офіс ІНВІТРО

Концепція бізнесу "ИНВИТРО" - гарантія успіху, перевірена 18-ма роками роботи на ринку РФ.

На сьогоднішній день компанія ИНВИТРО представлена в регіонах України 39-ма власними і трьома франчайзинговими офісами. У найближчому майбутньому мережа розшириться ще на кілька об'єктів. «Потреба в кваліфікованих послугах по медичному обстеженню сьогодні настільки велика, що початкові строки окупності наших об'єктів значно скорочуються - розповідає Лілія Мокієнко. -У найближчому майбутньому ми плануємо підписати договори співпраці з потенційними франчайзі з Севастополя, Феодосії, Києва та Харкова».

Загальна сума інвестицій, згідно франшизі ИНВИТРО, для приміщень площею 60 м2 складає від 241 тис. до 271 тис. грн. Термін окупності проекту - близько двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank