11.10.2013

ИНВИТРО: на піку активності

ТОВ «Незалежна лабораторія ІНВІТРО» восени розширила мережу одразу на п’ять нових об’єктів.

З початку вересня мережа медичних офісів ИНВИТРО відкрила власні об'єкти в Сумах, Білій Церкві, Умані, Новомосковську та Дніпропетровську. «Пік активності з відкриття нових офісів пов'язаний, перш за все, із сезонністю медичної сфери бізнесу - пояснює менеджер по роботі з франчайзі ТОВ «Незалежна лабораторія Інвітро» Лілія Мокієнко. - Основний обсяг продажів припадає саме на період з вересня по листопад».

Медичний офіс ІНВІТРО

Концепція бізнесу "ИНВИТРО" - гарантія успіху, перевірена 18-ма роками роботи на ринку РФ.

На сьогоднішній день компанія ИНВИТРО представлена в регіонах України 39-ма власними і трьома франчайзинговими офісами. У найближчому майбутньому мережа розшириться ще на кілька об'єктів. «Потреба в кваліфікованих послугах по медичному обстеженню сьогодні настільки велика, що початкові строки окупності наших об'єктів значно скорочуються - розповідає Лілія Мокієнко. -У найближчому майбутньому ми плануємо підписати договори співпраці з потенційними франчайзі з Севастополя, Феодосії, Києва та Харкова».

Загальна сума інвестицій, згідно франшизі ИНВИТРО, для приміщень площею 60 м2 складає від 241 тис. до 271 тис. грн. Термін окупності проекту - близько двох років.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
ИНВИТРО: на піку активності

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank