Четвер
10.10.2013
За три виставкові дні Московський міжнародний форум бізнесу зібрав під одним дахом понад п’ять тисяч відвідувачів.
 

З 2 по 4 жовтня в павільйоні московського «Експоцентру» проходив щорічний Московський міжнародний форум бізнесу із франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей BUYBRAND Expo. Серед відвідувачів - не тільки франчайзі і франчайзери з різних країн, а й власники непрофільних компаній, які розвивають бізнес, а через те - знаходяться в пошуку нових партнерів. Традиційно форум працював одразу у двох напрямках: діловому та виставковому. В діловій програмі прийняли участь майже сорок російських та іноземних спікерів. Конференції, семінари та круглі столи на бізнесову тематику відвідали дві тисячі людей. Що говорить про неабияку актуальність обговорюваних питань.

У виставковій частині форуму прийняли участь понад 200 брендів із різних країн світу: Франції, Італії, США, Польші, Казахстану, Росії, України та багато інших. За даними редакції BUYBRAND Інформ, участь у виставці приймали не тільки менеджери компаній, а й представники вищої ланки управління: власники, гендиректори, президенти і віце-президенти. Це говорить, перш за все, про високу роль виставки у франчайзинговому співтоваристві.

Silver Star

BUYBRAND Expo - наймасштабніший захід, присвячений франчайзингу, на території Східної Європи та країн СНД. Портал franchising.ua щиро вітає колег BUYBRAND Expo 2013 з успішним проведенням виставки та бажає нових досягнень і перемог!


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Якою має бути візитка /27.01.2010

Візитна картка створює враження про компанію. Ось чому надзвичайно важливо, як саме вона виглядає та що на ній написано