10.10.2013

BUYBRAND Expo 2013 об’єднує партнерів

За три виставкові дні Московський міжнародний форум бізнесу зібрав під одним дахом понад п’ять тисяч відвідувачів.

З 2 по 4 жовтня в павільйоні московського «Експоцентру» проходив щорічний Московський міжнародний форум бізнесу із франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей BUYBRAND Expo. Серед відвідувачів - не тільки франчайзі і франчайзери з різних країн, а й власники непрофільних компаній, які розвивають бізнес, а через те - знаходяться в пошуку нових партнерів. Традиційно форум працював одразу у двох напрямках: діловому та виставковому. В діловій програмі прийняли участь майже сорок російських та іноземних спікерів. Конференції, семінари та круглі столи на бізнесову тематику відвідали дві тисячі людей. Що говорить про неабияку актуальність обговорюваних питань.

BUYBRAND Expo Фото редакція BUYBRAND Inform

Форум BUYBRAND Expo - шанс налагодити зв’язки з потенційними партнерами, франчайзерами та франчайзі.

У виставковій частині форуму прийняли участь понад 200 брендів із різних країн світу: Франції, Італії, США, Польші, Казахстану, Росії, України та багато інших. За даними редакції BUYBRAND Інформ, участь у виставці приймали не тільки менеджери компаній, а й представники вищої ланки управління: власники, гендиректори, президенти і віце-президенти. Це говорить, перш за все, про високу роль виставки у франчайзинговому співтоваристві.

BUYBRAND Expo

BUYBRAND Expo - наймасштабніший захід, присвячений франчайзингу, на території Східної Європи та країн СНД. Портал franchising.ua щиро вітає колег BUYBRAND Expo 2013 з успішним проведенням виставки та бажає нових досягнень і перемог!

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BUYBRAND Expo 2013 об’єднує партнерів

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank