08.11.2013

Burgers Buffet: ми відкрилися!

У Львові відбулося відкриття третьої франчайзі-точки мережі швидкого та здорового харчування.

Ще один Burgers Buffet з'явився у Львові. У стандартному дизайні, але з незвичним меню новий заклад здорової та швидкої кухні припав до душі відвідувачам. «Асортимент Burgers Buffet поповнився свіжими салатами і декількома видами піци, - пояснює власник торговельної марки Burgers Buffet Андрій Галицький. - Нове меню поки представлено тільки в одному закладі мережі. Розширення асортименту пов'язано, в першу чергу, з тим, що ми розраховуємо на більшу кількість відвідувачів».

бургерс баффет Фото "Burgers Buffet"

Роялті Burgers Buffet складає 2% щомісячно.

Новий Burgers Buffet розташований в одному зі спальних районів Львова. Це - найбільший ресторан мережі. Площа закладу складає 200 м2. «Ми побачили, що в даному районі є попит на наш продукт, а сама ніша подібного бізнесу не заповнена, - говорить Андрій Галицький. - Конкурентів немає. Та їх і не може бути, бо у нас оптимальне співвідношення ціни та якості продукту».

фотографія ресторан кафе франчайзинг Burgers Buffet

Особливістю мережі є використання в меню виключно натуральних продуктів. Що приваблює клієнтів. Не меншим інтересом Burgers Buffet користується і у франчайзі завдяки унікальній послузі: компанія забезпечує партнерів усіма хлібобулочними виробами та готовою м'ясною продукцією. Сьогодні мережа львівських ресторанів представлена п'ятьма власними і трьома франчайзинговими точками. На даний момент йдуть переговори з партнерами з Рівного, які зв'язалися з Burgers Buffet через портал franchising.ua. І вже на початку 2014 року заплановано запуск першого ресторану за межами Львова.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank