09.10.2013

«Из деревни!» - до Європи

IT-проект компанії «Промдекс-Україна» - новинка, що полюбилася українським і зарубіжним партнерам.

Формат проекту «Из деревни!» припав до смаку франчайзі з Казахстану. Перший інтернет-магазин якісних та натуральних продуктів по франшизі «Из деревни!» відкрився в Алмати на початку вересня. А вже навесні наступного року почне працювати відділення в Росії, однак, не за моделлю франчайзингу. «Зараз ми ведемо активні переговори з московськими партнерами, - розповідає керівник проекту «Из деревни!» Володимир Дем'яненко. - Управління відділенням в Росії буде покладено на нас, власність - спільна».

из деревни Фото з офіційного сайту "Из деревни"

"Родзинка" проекту «Из деревни!» - безкоштовна доставка продуктів клієнту одразу додому.

За словами Володимира Дем'яненко, від питань «торговельної війни» між Росією та Україною компанія далека через те, що об'єкт продажу франшизи «Из деревни!» - не продукти, а технології. «Ми не займаємося перевезенням продуктів через кордон. Наш проект - логістичний, - каже Володимир Дем'яненко. - На основі наших технологій партнери з інших країн вибудовують свій бізнес. Ми ж ділимося досвідом, як правильно створити і запустити інтернет-магазин, як налагодити постачання продуктів безпосередньо від фермерів з найближчого району. Чим ближче виробник - тим свіжіший продукт. А це дуже важливо для клієнта».

Из деревни

На даний момент компанія знаходиться у пошуку партнерів з країн Східної Європи. В планах на майбутній рік - розширення бізнесу в цьому напрямку. Щоб не кидати слів на вітер, команда проекту «Из деревни!» вже розробила спеціальну платформу для додавання іншомовних версій власного офіційного сайту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank