09.10.2013

«Из деревни!» - до Європи

IT-проект компанії «Промдекс-Україна» - новинка, що полюбилася українським і зарубіжним партнерам.

Формат проекту «Из деревни!» припав до смаку франчайзі з Казахстану. Перший інтернет-магазин якісних та натуральних продуктів по франшизі «Из деревни!» відкрився в Алмати на початку вересня. А вже навесні наступного року почне працювати відділення в Росії, однак, не за моделлю франчайзингу. «Зараз ми ведемо активні переговори з московськими партнерами, - розповідає керівник проекту «Из деревни!» Володимир Дем'яненко. - Управління відділенням в Росії буде покладено на нас, власність - спільна».

из деревни Фото з офіційного сайту "Из деревни"

"Родзинка" проекту «Из деревни!» - безкоштовна доставка продуктів клієнту одразу додому.

За словами Володимира Дем'яненко, від питань «торговельної війни» між Росією та Україною компанія далека через те, що об'єкт продажу франшизи «Из деревни!» - не продукти, а технології. «Ми не займаємося перевезенням продуктів через кордон. Наш проект - логістичний, - каже Володимир Дем'яненко. - На основі наших технологій партнери з інших країн вибудовують свій бізнес. Ми ж ділимося досвідом, як правильно створити і запустити інтернет-магазин, як налагодити постачання продуктів безпосередньо від фермерів з найближчого району. Чим ближче виробник - тим свіжіший продукт. А це дуже важливо для клієнта».

Из деревни

На даний момент компанія знаходиться у пошуку партнерів з країн Східної Європи. В планах на майбутній рік - розширення бізнесу в цьому напрямку. Щоб не кидати слів на вітер, команда проекту «Из деревни!» вже розробила спеціальну платформу для додавання іншомовних версій власного офіційного сайту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Из деревни!» - до Європи

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank