Вівторок
08.10.2013
"Pearl Tea. Жемчужный Чай": освіжаючий франчайзинг
 

ТМ "Pearl Tea. Жемчужный Чай" була заснована в січні 2012 року в Німеччині і стала першою в Україні мережею франчайзингових кафе з продажу безалкогольних коктейлів bubble tea. Pearl Tea першим представив повний асортимент коктейлів з перлинами із соку. «Pearl Tea (Bubble tea) - безалкогольні прохолодні коктейлі на основі свіжоприготованого чаю з фруктовими сиропами. Характерною цікавою складовою є фруктові їстівні перлини. Простіше кажучи, це натуральний сік в рослинній оболонці», - розповідає директор з розвитку мережі Міла П'ятниця. Компанія регулярно розширює асортимент, пропонує гостям нові поєднання смаків, яких немає ні в одному bubble tea барі. Ближче до Нового Року готується нове зимове меню, нові десерти для холодної пори року і безліч сюрпризів для ресторанів, кафе і клубів, які поки що тримаються в секреті.

За 1,5 роки роботи відкриті або перебувають на стадії відкриття 4 точки в Донецьку, Києві, Маріуполі і Вороніжі (Росія). Франшизою Pearl Tea неодноразово цікавилися не лише українські підприємці, а й кандидати з сусідніх країн. «Ми з гордістю говоримо про кожну нову точку, але саме відкриття в Росії для нас є великим кроком вперед, - повідомляє Міла П'ятниця. - Адже російський ринок пропонує безліч франшиз по баббл ті. Однак Вороніж, в якому не було жодного баббл ті бару, зупинив свій вибір на українському продукті».

Інтерес до франшизи Pearl Tea виник вже в перші місяці роботи пілотного проекту в Донецьку. Але, зі слів директора з розвитку, вони почали пропонувати франшизу тільки після шести місяців роботи, тому що чекали результатів більш тривалого періоду. За попередніми підрахунками, франчайзі зможе оцінити реальну окупність і потенціал зростання мінімум через 6 місяців. Стартовий капітал проекту від 10 до 20 тис. євро, роялті - 80 євро на місяць протягом перших двох років. Щомісячний чистий дохід становить 3 тис. євро. Компанія ретельно підходить до вибору франчайзі і підписує контракти не тільки з тими, хто має фінансову можливість, а й з тими, хто близький до ідеології Pearl Tea.


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

популярне на форумі

Taco Bell собирается в Россию

Хочу эту франшизу

1 коментар
остання 19.04.2018
Тайрай: франчайзинг со вкусом Востока

Давай откроем этот бизнес в Беларуси.

1 коментар
остання 06.10.2016
Как открыть суши-бар. Бизнес-план.

Полезная информация

1 коментар
остання 16.04.2016
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Впервые побывал в фреш-лайне весной прошлого года и с тех пор хожу сюда чуть ли ни каждую неделю...

2 коментар
остання 18.02.2016
Макдональдс в цифрах

Интересная информация. Я люблю Макдональдс, хотя и не очень полезно

1 коментар
остання 27.01.2016
Символ немецкого фастфуда Curry Wurst

Где бы взять 40 тыс долл.? В Днепропетровске возле жд вокзала отличное заведение! . .еда,...

1 коментар
остання 13.10.2015
Собственный сэндвич-бар с FreshLine

Бываю довольно часто, всегда заказываю сок томатный и фрешлайн. Ребята на кассе довольно...

2 коментар
остання 17.06.2015
Как открыть мини-пивоварню? Бизнес-план

Доводилось пробовать пиво в заведениях, где стоят пивоварни не только от Генрих Шульц, но и от...

1 коментар
остання 12.02.2015