08.10.2013

Перлини в чашці

"Pearl Tea. Жемчужный Чай": освіжаючий франчайзинг

ТМ "Pearl Tea. Жемчужный Чай" була заснована в січні 2012 року в Німеччині і стала першою в Україні мережею франчайзингових кафе з продажу безалкогольних коктейлів bubble tea. Pearl Tea першим представив повний асортимент коктейлів з перлинами із соку. «Pearl Tea (Bubble tea) - безалкогольні прохолодні коктейлі на основі свіжоприготованого чаю з фруктовими сиропами. Характерною цікавою складовою є фруктові їстівні перлини. Простіше кажучи, це натуральний сік в рослинній оболонці», - розповідає директор з розвитку мережі Міла П'ятниця. Компанія регулярно розширює асортимент, пропонує гостям нові поєднання смаків, яких немає ні в одному bubble tea барі. Ближче до Нового Року готується нове зимове меню, нові десерти для холодної пори року і безліч сюрпризів для ресторанів, кафе і клубів, які поки що тримаються в секреті.

Pearl Tea Фото ТМ "Жемчужный чай"

Жемчужный Чай - модний освіжаючий коктейль, популярний в усьому світі

За 1,5 роки роботи відкриті або перебувають на стадії відкриття 4 точки в Донецьку, Києві, Маріуполі і Вороніжі (Росія). Франшизою Pearl Tea неодноразово цікавилися не лише українські підприємці, а й кандидати з сусідніх країн. «Ми з гордістю говоримо про кожну нову точку, але саме відкриття в Росії для нас є великим кроком вперед, - повідомляє Міла П'ятниця. - Адже російський ринок пропонує безліч франшиз по баббл ті. Однак Вороніж, в якому не було жодного баббл ті бару, зупинив свій вибір на українському продукті».

Інтерес до франшизи Pearl Tea виник вже в перші місяці роботи пілотного проекту в Донецьку. Але, зі слів директора з розвитку, вони почали пропонувати франшизу тільки після шести місяців роботи, тому що чекали результатів більш тривалого періоду. За попередніми підрахунками, франчайзі зможе оцінити реальну окупність і потенціал зростання мінімум через 6 місяців. Стартовий капітал проекту від 10 до 20 тис. євро, роялті - 80 євро на місяць протягом перших двох років. Щомісячний чистий дохід становить 3 тис. євро. Компанія ретельно підходить до вибору франчайзі і підписує контракти не тільки з тими, хто має фінансову можливість, а й з тими, хто близький до ідеології Pearl Tea.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank