05.10.2013

«Азбука вкуса» відміняється

Російська мережа супермаркетів відклала вихід на український ринок

Тимчасово заморожено проект з розвитку мережі преміальних супермаркетів «Азбука вкуса» у Києві. Про це розповідає генеральний директор компанії Володимир Садовін: «Ми вирішили не розпорошуватися і спрямувати всі зусилля на розвиток мережі в Росії. Що стосується України, то київський ринок преміальних супермаркетів залишається привабливим для нас, і сподіваюся, що вже в 2015 році ми повернемося до цього проекту».

всередині магазину Фото Азбука вкуса

Мережа супермаркетів «Азбука вкуса» є одним з лідерів російського роздрібного ринку і займає перше місце серед продуктових рітейлерів по товарообігу на квадратний метр.

Нагадаємо, на початку 2013 року «Азбука вкуса» зайнялася пошуком приміщень, а також набором персоналу для роботи в Києві. Тоді учасники ринку говорили, що, за їх інформацією, рітейлер вже знайшов місце для першого супермаркету, імовірно в районі вул. Володимира Антоновича та Великій Васильківській, поблизу торгового центру Ocean Plaza.

Мережа супермаркетів преміум-класу «Азбука вкуса» створена в 1997 році. На початок цього року вона налічувала 53 магазини загальною площею понад 35 тис. кв. м. в Москві, Московській області та Санкт-Петербурзі. Виручка в 2012 році склала близько $ 861,96 млн. з ПДВ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Азбука вкуса» відміняється

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank