05.10.2013

«Азбука вкуса» відміняється

Російська мережа супермаркетів відклала вихід на український ринок

Тимчасово заморожено проект з розвитку мережі преміальних супермаркетів «Азбука вкуса» у Києві. Про це розповідає генеральний директор компанії Володимир Садовін: «Ми вирішили не розпорошуватися і спрямувати всі зусилля на розвиток мережі в Росії. Що стосується України, то київський ринок преміальних супермаркетів залишається привабливим для нас, і сподіваюся, що вже в 2015 році ми повернемося до цього проекту».

всередині магазину Фото Азбука вкуса

Мережа супермаркетів «Азбука вкуса» є одним з лідерів російського роздрібного ринку і займає перше місце серед продуктових рітейлерів по товарообігу на квадратний метр.

Нагадаємо, на початку 2013 року «Азбука вкуса» зайнялася пошуком приміщень, а також набором персоналу для роботи в Києві. Тоді учасники ринку говорили, що, за їх інформацією, рітейлер вже знайшов місце для першого супермаркету, імовірно в районі вул. Володимира Антоновича та Великій Васильківській, поблизу торгового центру Ocean Plaza.

Мережа супермаркетів преміум-класу «Азбука вкуса» створена в 1997 році. На початок цього року вона налічувала 53 магазини загальною площею понад 35 тис. кв. м. в Москві, Московській області та Санкт-Петербурзі. Виручка в 2012 році склала близько $ 861,96 млн. з ПДВ.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank