02.10.2013

Нова колекція від "САМОЦВЕТОВ"

У жовтні торговельна мережа запускає в продаж осінньо–зимовий комплект прикрас.

Асортимент ТМ «САМОЦВЕТЫ» поповниться наймоднішими трендами сезону.У колекції представлена біжутерія кольорів смарагд, рубін і сапфір. «Зараз наші франчайзі обмінюють старий асортимент на новий, - розповідає співвласник компанії "САМОЦВЕТЫ" Олександр Шостак . – Одна з унікальних пропозицій для наших партнерів - можливість бартерного, тобто безкоштовного обміну товару» .

Самоцветы точка в ТЦ Скаймол Фото ЧП «Самоцветы»

Дизайнери компанії створюють колекції, враховуючи останні модні тенденції.

Торгова мережа «САМОЦВЕТЫ» регулярно здійснює заходи щодо поліпшення сервісу для постійних клієнтів. Серед них - цікаві акції та подарунки. «Найближчим часом у всіх магазинах бренду стартує акція, де в ролі головного призу виступає комплект коштовної постільної білизни, - розкриває секрет Олександр Шостак. - А 30 вересня стартує унікальна пропозиція для клієнтів: п'ятнадцятивідсоткова знижка на перли» .

В даний момент під брендом «САМОЦВЕТЫ» в Україні працюють 37 власних і 11 франчайзингових магазинів. Літній період 2013 року став вкрай продуктивним для компанії: з'явилися нові франчайзі в Харкові та Одесі. А партнери з Івано-Франківська відкрили ще три точки. І тепер в місті розвивається власна мережа з п'яти магазинів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank