02.10.2013

Нова колекція від "САМОЦВЕТОВ"

У жовтні торговельна мережа запускає в продаж осінньо–зимовий комплект прикрас.

Асортимент ТМ «САМОЦВЕТЫ» поповниться наймоднішими трендами сезону.У колекції представлена біжутерія кольорів смарагд, рубін і сапфір. «Зараз наші франчайзі обмінюють старий асортимент на новий, - розповідає співвласник компанії "САМОЦВЕТЫ" Олександр Шостак . – Одна з унікальних пропозицій для наших партнерів - можливість бартерного, тобто безкоштовного обміну товару» .

Самоцветы точка в ТЦ Скаймол Фото ЧП «Самоцветы»

Дизайнери компанії створюють колекції, враховуючи останні модні тенденції.

Торгова мережа «САМОЦВЕТЫ» регулярно здійснює заходи щодо поліпшення сервісу для постійних клієнтів. Серед них - цікаві акції та подарунки. «Найближчим часом у всіх магазинах бренду стартує акція, де в ролі головного призу виступає комплект коштовної постільної білизни, - розкриває секрет Олександр Шостак. - А 30 вересня стартує унікальна пропозиція для клієнтів: п'ятнадцятивідсоткова знижка на перли» .

В даний момент під брендом «САМОЦВЕТЫ» в Україні працюють 37 власних і 11 франчайзингових магазинів. Літній період 2013 року став вкрай продуктивним для компанії: з'явилися нові франчайзі в Харкові та Одесі. А партнери з Івано-Франківська відкрили ще три точки. І тепер в місті розвивається власна мережа з п'яти магазинів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Нова колекція від САМОЦВЕТОВ

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank