27.09.2013

Chicken Hut завойовує Казахстан

Відкриття першого проекту у місті Шимкент заплановано на лютий 2014 року

Одним із стратегічних шляхів компанії, яка займається розвитком мережі закладів швидкого обслуговування під ТМ ChickenHUT, було підписання договору з Казахстаном. Вже зовсім скоро у місті Шимкент з'явиться перший фаст-фуд. "На даному етапі підписано франчайзинговий договір, готується проектна документація та ведуться ремонтні роботи", - розповідає директор мережі ТМ ChickenHUT Сергій Глущак.

ChickenHUT

Мережа ресторанів швидкого харчування Chicken Hut обєднує 13 франчайзингових та 8 власних закладів.

Пріоритетним для компанії залишається налагодження мережі на сході країни та в Криму. "У нас ведуться активні переговори із партнерами з Херсону та Києва. І сподіваюся, що результати не заставлять себе чекати", - акцентує Сергій Ігорович. Також компанія планує стрімкий розвиток закладів швидкого обслуговування у містах-мільйонниках.

ТМ ChickenHUT є одним із гравців ринку закладів швидкого харчування в Україні. Щомісяця ресторани мережі обслуговують більше 500 тис. відвідувачів. Для того, щоб почати співпрацю з ТМ ChickenHUT майбутньому партнеру необхідно буде внести паушальний внесок 8-15 тис. євро та виплачувати роялті у розмірі 3% від загального товарообороту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Chicken Hut завойовує Казахстан

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank