27.09.2013

Chicken Hut завойовує Казахстан

Відкриття першого проекту у місті Шимкент заплановано на лютий 2014 року

Одним із стратегічних шляхів компанії, яка займається розвитком мережі закладів швидкого обслуговування під ТМ ChickenHUT, було підписання договору з Казахстаном. Вже зовсім скоро у місті Шимкент з'явиться перший фаст-фуд. "На даному етапі підписано франчайзинговий договір, готується проектна документація та ведуться ремонтні роботи", - розповідає директор мережі ТМ ChickenHUT Сергій Глущак.

ChickenHUT

Мережа ресторанів швидкого харчування Chicken Hut обєднує 13 франчайзингових та 8 власних закладів.

Пріоритетним для компанії залишається налагодження мережі на сході країни та в Криму. "У нас ведуться активні переговори із партнерами з Херсону та Києва. І сподіваюся, що результати не заставлять себе чекати", - акцентує Сергій Ігорович. Також компанія планує стрімкий розвиток закладів швидкого обслуговування у містах-мільйонниках.

ТМ ChickenHUT є одним із гравців ринку закладів швидкого харчування в Україні. Щомісяця ресторани мережі обслуговують більше 500 тис. відвідувачів. Для того, щоб почати співпрацю з ТМ ChickenHUT майбутньому партнеру необхідно буде внести паушальний внесок 8-15 тис. євро та виплачувати роялті у розмірі 3% від загального товарообороту.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank