25.09.2013

Стабільний рух вперед

Mr CAP, як і планував, запускає нове представництво у Дніпропетровську

Протягом літнього періоду компанія, що надає послуги в автомобільному сервісі, вела активні переговори з потенційним франчайзі з Дніпропетровська. На сьогоднішній день домовленості вже досягли фінішної прямої, і найближчим часом франчайзингова мережа Mr CAP поповниться новим представництвом на півдні України. «У партнерові з Дніпропетровська ми впевнені на 100%. Бізнес буде успішний", - запевняє координатор бренду Mr CAP в Україні Максим Чорноус.

майбах Фото Mr CAP

Mr CAP - це більше 15-ти програм делікатної ручної роботи з інтер’єром та екстер’єром автомобіля.

Компанія робить ставку на якість послуг для клієнтів, а також на ефективний результат франчайзі. Тому відбірковий етап потенційних кандидатів досить серйозний. «90% кандидатів відсіваються вже на початковому етапі переговорів через те, що багато хто не бачить кінцевої мети. Ми не женемося за кількістю салонів. Нас цікавлять здібності людини організувати успішний бізнес», - каже Максим Чорноус.

Зі свого боку, при оформленні договору франшизи, компанія супроводжує всі етапи організації бізнесу за моделлю Mr CAP, допомагає франчайзі розібратися в деталях і нюансах. Фахівці авто-бізнесу рекомендують потенційним франчайзі використовувати осінньо-зимовий період для підготовки до запуску нового бізнесу. Це - найкращий час для проведення конструктивних переговорів. Підготовчий період до старту салону займає в середньому близько чотирьох тижнів. В рамках підтримки франчайзі компанія пропонує багаторівневе навчання партнерів. Зазвичай розмір інвестицій складає 450 тис. грн. Термін окупності - від 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank