25.09.2013

Стабільний рух вперед

Mr CAP, як і планував, запускає нове представництво у Дніпропетровську

Протягом літнього періоду компанія, що надає послуги в автомобільному сервісі, вела активні переговори з потенційним франчайзі з Дніпропетровська. На сьогоднішній день домовленості вже досягли фінішної прямої, і найближчим часом франчайзингова мережа Mr CAP поповниться новим представництвом на півдні України. «У партнерові з Дніпропетровська ми впевнені на 100%. Бізнес буде успішний", - запевняє координатор бренду Mr CAP в Україні Максим Чорноус.

майбах Фото Mr CAP

Mr CAP - це більше 15-ти програм делікатної ручної роботи з інтер’єром та екстер’єром автомобіля.

Компанія робить ставку на якість послуг для клієнтів, а також на ефективний результат франчайзі. Тому відбірковий етап потенційних кандидатів досить серйозний. «90% кандидатів відсіваються вже на початковому етапі переговорів через те, що багато хто не бачить кінцевої мети. Ми не женемося за кількістю салонів. Нас цікавлять здібності людини організувати успішний бізнес», - каже Максим Чорноус.

Зі свого боку, при оформленні договору франшизи, компанія супроводжує всі етапи організації бізнесу за моделлю Mr CAP, допомагає франчайзі розібратися в деталях і нюансах. Фахівці авто-бізнесу рекомендують потенційним франчайзі використовувати осінньо-зимовий період для підготовки до запуску нового бізнесу. Це - найкращий час для проведення конструктивних переговорів. Підготовчий період до старту салону займає в середньому близько чотирьох тижнів. В рамках підтримки франчайзі компанія пропонує багаторівневе навчання партнерів. Зазвичай розмір інвестицій складає 450 тис. грн. Термін окупності - від 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Стабільний рух вперед

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank