26.09.2013

Франчайзинг TUI - змінилося все

Незабаром відбудеться презентація туристичного проекту по франчайзингу

Дотримуючись принципу "Цінність компанії - успішні партнери", турагенство TUI Ukraine розробило нову програму франчайзингу, в якій врахувалися основні побажання партнерів. За основу взято успішний досвід зарубіжних колег, адаптований під реалії українського ринку.

людина з біноклем Фото Фото TUI Турагенція

TUI об’єднує понад 3500 туристичних агентств в 180 країнах світу.

"Ми поліпшили основні параметри франчайзингу та схему роботи "туроператор-турагентство" для того, щоб максимально спростити процедуру входу в мережу і збільшити ефективність роботи наших франчайзі. А також розробили три вигідні моделі співпраці для взаємовигідної роботи з агенціями будь-якого рівня", - розповідає начальник відділу реклами і маркетингу компанії TUI Ukraine Ірина Вичавка. За допомогою нового проекту компанія збирається допомогти своїм партнерам вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу. "TUI Ukraine запрошує, в першу чергу, існуючі агентства вступити в партнерську мережу і вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу, - пояснює Ірина Вичавка. - Щоб ознайомитися з нашими умовами співпраці бажаючі можуть відвідати презентацію нового проекту, яка відбудеться 2 жовтня в готелі "Прем'єр Палас".

Роздрібна мережа турагенств TUI, яка існує з 2003 року є першим франчайзинговим проектом компанії TUI Ukraine в туристичному бізнесі України. На сьогоднішній день мережа нараховує більше 70 турагентств, які успішно працюють на українському ринку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank