26.09.2013

Франчайзинг TUI - змінилося все

Незабаром відбудеться презентація туристичного проекту по франчайзингу

Дотримуючись принципу "Цінність компанії - успішні партнери", турагенство TUI Ukraine розробило нову програму франчайзингу, в якій врахувалися основні побажання партнерів. За основу взято успішний досвід зарубіжних колег, адаптований під реалії українського ринку.

людина з біноклем Фото Фото TUI Турагенція

TUI об’єднує понад 3500 туристичних агентств в 180 країнах світу.

"Ми поліпшили основні параметри франчайзингу та схему роботи "туроператор-турагентство" для того, щоб максимально спростити процедуру входу в мережу і збільшити ефективність роботи наших франчайзі. А також розробили три вигідні моделі співпраці для взаємовигідної роботи з агенціями будь-якого рівня", - розповідає начальник відділу реклами і маркетингу компанії TUI Ukraine Ірина Вичавка. За допомогою нового проекту компанія збирається допомогти своїм партнерам вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу. "TUI Ukraine запрошує, в першу чергу, існуючі агентства вступити в партнерську мережу і вийти на якісно інший рівень ведення бізнесу, - пояснює Ірина Вичавка. - Щоб ознайомитися з нашими умовами співпраці бажаючі можуть відвідати презентацію нового проекту, яка відбудеться 2 жовтня в готелі "Прем'єр Палас".

Роздрібна мережа турагенств TUI, яка існує з 2003 року є першим франчайзинговим проектом компанії TUI Ukraine в туристичному бізнесі України. На сьогоднішній день мережа нараховує більше 70 турагентств, які успішно працюють на українському ринку.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг TUI - змінилося все

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank