22.09.2013

Франчайзинг по-тайськи

Відкрився новий кабінет тайського масажу Beauty & Power. Якими є тренди цього ринку?

Beauty & Power - це мережа салонів та кабінетів тайського масажу, що розвиваються на партнерських умовах, та за допомогою франчайзингу. Новий кабінет тайського масажу мережі відкрився в рамках салону краси Special for You, що на житловому масиві Позняки у Києві.

тайський масаж, оренда тайців

Тем - спеціаліст компанії Beauty & Power з більш ніж 15-річним досвідом

"Тайський масаж це не просто фізична дія, а духовний ритуал, - коментує власник салону Сергій Романюк, - він заснований на вченні про невидимі енергетичні меридіани, які пронизують людське тіло, і розташованих на них біологічно-активних точках. Закупорка цих точок призводить до порушення рівноваги і різних захворювань. Ми хочемо познайомити наших клієнтів з цією давньою технікою комплексного оздоровлення організму, і бачити їх здоровими, усміхненими, енергійними! Нам здається що це і є складові людського Щастя!".

Салони та кабінети тайського масажу в яких працюють майстри з Тайланду - відчутний тренд. Кількість таких закладів в Україні збільшується з кожним роком. Але порівняно з Росією - український ринок ще далекий від насичення. "Відкриття і успіх салонів та кабінетів нашої мережі Beauty & Power в таких містах як Сєверодонецьк, Дніпродзержинськ, не говорячи вже про Київ - ще раз переконує нас в тому, що люди починають більше дбати про своє тіло та дух" - стверджує директор Beauty & Power Інна Корнієнко.

Для того щоб організувати успішний бізнес тайського масажу, потрібно добре розуміти його тонкощі та специфіку тайської культури. Мережа Beauty & Power запрошує до співпраці франчайзі, які бажають відкрити окремий салон тайського масажу, а також кабінет тайського масажу у діючому спа-комплексі, готелі чи фітнес-центрі. Всіх франчайзі компанії об'єднує прагнення до духовного розвитку суспільства та бізнес-організованість.

LS

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Франчайзинг по-тайськи

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank