21.09.2013

Осіння подія - BUYBRAND Expo 2013

З 2 по 4 жовтня в столиці Росії пройде міжнародний форум бізнесу по франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей

Найбільший у Східній Європі B2B форум BUYBRAND Expo 2013, присвячений партнерському бізнесу, пройде на початку жовтня у Москві і збере провідних експертів, представників великого бізнесу і держструктур, щоб обговорити цілий ряд питань, пов'язаних з перспективами і проблемами розвитку франчайзингу в Росії і його ролі у формуванні малого та середнього підприємництва. Також у рамках форуму пройде ряд семінарів, орієнтованих на вирішення практичних питань в управлінні бізнесом.

конференція люди мікрофони

BUYBRAND Expo 2013 пройде з 2 по 4 жовтня у Москві.

В цілому за три дні роботи форуму можна буде дізнатися про сучасні тренди в економіці, отримати інформацію про можливості приватно-державного партнерства на прикладі конкретних бізнес-кейсів, розібратися в нюансах складання договору комерційної концесії, дізнатися про принципи роботи франчайзингу в готельному бізнесі, а також отримати корисні знання в області маркетингу та управління фінансовими активами.

Також 2 жовтня Російська Асоціація Франчайзингу відзначить своє 15-річчя. Підведення підсумків виконаної роботи та визначення планів на майбутнє пройде в ході відкритого пленарного засідання «Франчайзинг для розвитку мегаполісів і економіки регіонів».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Осіння подія - BUYBRAND Expo 2013

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank