21.09.2013

Осіння подія - BUYBRAND Expo 2013

З 2 по 4 жовтня в столиці Росії пройде міжнародний форум бізнесу по франчайзингу, інвестиційних та партнерських можливостей

Найбільший у Східній Європі B2B форум BUYBRAND Expo 2013, присвячений партнерському бізнесу, пройде на початку жовтня у Москві і збере провідних експертів, представників великого бізнесу і держструктур, щоб обговорити цілий ряд питань, пов'язаних з перспективами і проблемами розвитку франчайзингу в Росії і його ролі у формуванні малого та середнього підприємництва. Також у рамках форуму пройде ряд семінарів, орієнтованих на вирішення практичних питань в управлінні бізнесом.

конференція люди мікрофони

BUYBRAND Expo 2013 пройде з 2 по 4 жовтня у Москві.

В цілому за три дні роботи форуму можна буде дізнатися про сучасні тренди в економіці, отримати інформацію про можливості приватно-державного партнерства на прикладі конкретних бізнес-кейсів, розібратися в нюансах складання договору комерційної концесії, дізнатися про принципи роботи франчайзингу в готельному бізнесі, а також отримати корисні знання в області маркетингу та управління фінансовими активами.

Також 2 жовтня Російська Асоціація Франчайзингу відзначить своє 15-річчя. Підведення підсумків виконаної роботи та визначення планів на майбутнє пройде в ході відкритого пленарного засідання «Франчайзинг для розвитку мегаполісів і економіки регіонів».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank