19.09.2013

«Меблевий вимір»: довгоочікуваний старт

Затримка в оформленні документів не призупинить пошук нових партнерів

Компанія «Меблевий вимір», не зважаючи на обставини, продовжує заохочувати франчайзі до співробітництва. «Нажаль, по причині затримки в оформленні документів по виготовленню патенту на винахід, розвиток мережі призупинився. Але всі документи, в тому числі і патент на винахід, видали 25 серпня 2013 року, тому запуск франчайзингової концепції відбудеться через місяць, - ділиться власник торгової марки «Меблевий вимір» Дмитро Рибій. - На сьогоднішній день співпрацювати зацікавлені компанії з Києва і Харкова, які з нетерпінням чекають запуску продукції». Розпочати розширення франчайзингової мережі франчайзер має намір з України. Згодом поступово переходити на Росію та Європу.

меблі у програмі Фото Меблевий вимір

Для того, щоб стати франчайзі ТМ «Меблевий вимір», необхідно володіти інвестиціями в розмірі $ 49 тис.

Для того, щоб стати франчайзі ТМ «Меблевий вимір», необхідно володіти інвестиціями в розмірі $ 49 тис. В цю суму входить комплект спеціального обладнання (присадочні станки), навчання персоналу, перший щорічний внесок та рекламна підтримка. Щорічний внесок франчайзі становить $ 12 тис. Підприємець або організація повинні мати магазин у центрі міста або в великому торговельному центрі та власне або орендоване виробниче приміщення площею не менше 300 м2.

Компанія «Меблевий вимір» займається розробкою та виробництвом корпусних меблів, починаючи з 2000 року. Протягом всього періоду діяльності виробник розширював свій асортимент та впроваджував технологічні новинки. Так, інженери «Меблевого виміру» придумали абсолютно нову технологію відкривання дверей корпусних меблів, яка не має аналогів у світі.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Меблевий вимір»: довгоочікуваний старт

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank