18.09.2013

Vapiano - німецька франшиза з італійським смаком

В Україні перший ресторан відкриється в 2014 році

Під торговою маркою Vapiano розвивається мережа ресторанів італійської кухні. Перший заклад відкрився в Німеччині у 2002 році. Згодом концепція знайшла своїх однодумців у Європі, США, на Близькому Сході, в Мексиці і Південно-Східній Азії. Такий успіх марки Vapiano пояснюється тим, що представники компанії розробили нову категорію ресторанного бізнесу, яка поєднує в собі елементи фаст-фуду і сімейного закладу.

всередині ресторану Фото UTG

Торгова марка Vapiano представлена більш, ніж 130 ресторанами в 26 країнах світу.

В Україні перший франчайзинговий ресторан Vapiano відкриється при підтримці компанії UTG у 2014 році. Він розміститься у центрі Києва в приміщенні площею понад 550 м2. У планах українського партнера активно розширювати мережу і в інших містах. «Ми плануємо розвивати бренд Vapiano на всій території України, - розповідає менеджер проекту «Vapiano-Україна» Володимир Гавришевський. - На черзі такі міста, як Дніпропетровськ, Львів, Харків, Одеса. Крім того, ми не плануємо зупинятися на тільки лише одному ресторані в Києві. Оскільки у бренда Vapiano досить високі вимоги до майданчиків розміщення, нам складно припустити, скільки ресторанів вдасться відкрити найближчим часом. Але ми сподіваємося щорічно відкривати як мінімум один новий ресторан».

Відкриття ресторану під торговою маркою Vapiano оцінюють у сумі 1 млн. євро. Інформацію про вартість самої франшизи поки не розголошують, але експерти відзначають, що вона становить приблизно 300 тис. євро. Також франчайзі необхідно буде виплачувати 7 % від виручки. Існують умови і до приміщення: воно повинно мати площу в межах 500-1000 м2 і знаходитись в місцях скупчення офісних і торгових центрів.

За матеріалами UTG Company

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Vapiano - німецька франшиза з італійським смаком

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank