16.09.2013

Кажан: семимильні кроки у франчайзингу

За останні 2 місяці компанія знайшла 50 нових партнерів.

Торгова марка «Кажан», яка займається виробництвом шкіряних подарунків і сувенірів ручної роботи, збирає свої перші франчайзингові плоди, і не тільки в Україні. «Сказати, що наша мережа просто розвивається, повірте, вже не можна. Ми йдемо напролом, причому, семимильними кроками, - розповідає представник компанії «Арт Кажан» Олександр Сухадола. - За останні 2 місяці було укладено більше 50-ти франчайзингових договорів. До жовтня всі вони почнуть повноцінну роботу (поки йде доставка і виготовлення товару)». Нові магазини відкриються в Росії, Україні (2 точки ) і Казахстані.

Кажан фото арт ател'є шкіряних виробів, Кажан фото острівця в торговому центрі Фото ООО "Кажан"

Незабаром в магазини «Кажан» надійде нова колекція подарунків і сувенірів, яка грунтуватиметься на принципі: «Просто, але оригінально».

Крім цього, франчайзер торгової марки «Кажан» бачить перспективи розвитку мережі і на території Європи (Німеччина, Польща та інші країни). «У наших планах збільшувати кількість партнерів. Акцент ставимо як і раніше на якості. Особливу увагу надаємо розширенню асортименту», - ділиться Олександр Сухадола. Незабаром в магазини надійде нова колекція подарунків і сувенірів, яка грунтуватиметься на принципі: « Просто, але оригінально».

Щоб відкрити франчайзингову точку під ТМ «Кажан», необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 15 тис. Компанія віддає перевагу містам з населенням від 50 тис. осіб. Найбільш привабливими для майбутніх відкриттів франчайзер вважає місця в торгових центрах, що знаходяться у центральній частині міста.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Кажан: семимильні кроки у франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank