12.09.2013

17 - щасливе число il Gelato

Франчайзер досяг своїх цілей - покрив усі стратегічні області

Сьогодні італійське морозиво il Gelato представлено в 17 областях України. Скуштувати холодні ласощі зможуть у таких містах як Запоріжжя, Маріуполь, Львів, Рівне, Вінниця, Житомир, Кривий Ріг, Одеса, Севастополь, Коблево, Умань, Чернігів, Ізмаїл.

il Gelato фото стріт фуд італійське морозиво франчайзинг Фото il Gelato фото

Зараз торгові точки il Gelato входять у новий сезон, трансформуючись у французькі булочні.

Зараз торгові точки il Gelato входять у новий сезон, трансформуючись у французькі булочні. «Перевтілення відбувається завдяки закупівлі спеціальної техніки - пічки. Особливих витрат така заміна не вимагатиме - партнер легко зможе купити обладнання за дистрибьюторськими цінами в межах суми від 5 до 8 тис. грн», - ділиться представник концепції il Gelato Андрій.

Також незабаром компанія презентує нову франшизу під торговою маркою «Франсуа». Проект матиме формат французької булочної, в асортимент якої входитимуть близько 30-ти видів булочок, випечених за спеціально розробленою власниками бренду італійською технологією.

Торгові точки ТМ il Gelato працюють як в мільйонниках, так і в містах з населенням від 30 тис. чоловік. Залежно від домовленостей, партнери можуть володіти однією точкою, або контролювати роботу мережі в своєму регіоні. В останньому випадку підприємцю належить не тільки мережа монобрендових візків il Gelato в місті, але він також працює з місцевим сегментом HoReCa. Для відкриття торгової точки ТМ il Gelato необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 8 до 240 тис. грн, залежно від обраного формату. Співпраця не передбачає оплати паушального внеску і роялті .

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank