11.09.2013

Поповнення в MEXX

До кінця року франчайзер планує відкрити 3 франчайзингових магазини

Незабаром мережа торгової марки MEXX поповниться новими франчайзинговими точками. Оцінити нову колекцію покупці зможуть в концептуальних магазинах міст Харкова, Запоріжжя та Рівне. Вже сьогодні представники компанії замахуються і на 2014 рік: у планах протягом року знайти мінімум 2 партнерів.

MEXX Фото MEXX

Магазини МЕХХ відкриваються на центральних вулицях міста і в хороших ТЦ. Їх площа займає від 80 до 500 м2.

Також франчайзер подбав про своїх франчайзі і ввів нову опцію в умовах співробітництва: регіональним магазинам пропонується безкоштовне обладнання. «Концепт магазинів-мільйонників в основному розробляється за рахунок коштів компанії. А ось регіональні франчайзі не завжди можуть дозволити собі оформлення на вищому рівні. Тому демонтоване устаткування якраз підходить для регіонів. Така допомога сприяє скороченню інвестування в магазин MEXX на 30-40 %», - ділиться керівник програми франчайзингу МЕХХ Дмитро Безсмертний.

Перший український магазин під брендом МЕХХ відкрився у квітні 2003 року. Сьогодні вітчизняна мережа об'єднує 25 власних і 15 франчайзингових точок. Зараз магазини МЕХХ розташовуються переважно на Сході та Півночі країни. Найбільш пріоритетними для подальших відкриттів франчайзер вважає такі міста, як Запоріжжя, Кіровоград, Херсон і Львів. Для того, щоб відкрити магазин під ТМ МЕХХ, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 35 тис. і мати в наявності приміщення площею 80-500 м2. Окупність проекту настає за перші 10-24 місяці.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Поповнення в MEXX

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank