09.09.2013

Новий «зірковий» акціонер Starbucks

Батько «Зоряних воєн» вклав $ 10 млн. у світову мережу кав’ярень

Джордж Лукас, який нещодавно продав свою кіностудію LucasFilm компанії Walt Disney за $ 4,05 млрд., вирішив зробити вигідне вкладення і придбав 141 573 акції у кавового гіганта Starbucks. За останні кілька років цінні папери значно піднялися в своїй ціні. Так, на сьогоднішній день ціна за одну акцію склала $ 70,6.

Starbucks, франчайзинг, франшиза

Джордж Лукас вклав $ 10 млн. у світову мережу кав’ярень.

Судячи з усього, інвестувати вагому суму у Starbucks, Джорджу Лукасу порадила його дружина Меллоді Хобсон, яка входить до складу ради директорів Starbucks Corporation. Як довго творець «Зоряних воєн» буде володіти цінними паперами, покаже час.

Сьогодні мережа кав'ярень Starbucks охоплює більше 20 тис. закладів у 61 країні світу. З них близько 8,5 тис. належать партнерам. В Україні Starbucks чекають ще з 2009 року, коли газета «Комерсант Україна» пообіцяла цінителям марки відкриття кав'ярень на території України. Нова хвиля надій наступила в кінці 2011, коли в соціальній мережі Facebook з'явилася сторінка Starbucks Ukraine, а на сайтах з пошуку роботи були опубліковані вакансії керуючих Starbucks в Дніпропетровську, Києві та Львові. Сама компанія цю інформацію спростувала.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank