06.09.2013

«Русский Экспресс» тепер у франчайзингу

Чи складе конкуренцію українським туристичним франшизам новий туроператор з Росії?

Холдинг «Русский Экспресс», який просуває на ринку туристичні послуги, презентує франчайзинговий проект вже у вересні 2013 року, де детально опише всі умови співпраці для своїх майбутніх партнерів. У планах франчайзера створити лояльну мережу дистрибуції, де б могли самостійно працювати успішні підприємці. В якому напрямку представники торгової марки будуть розвивати партнерську мережу і чи націляться на Україну, поки невідомо.

стенд Фото Русский Экспресс

Холдинг «Русский Экспресс», який просуває на ринку туристичні послуги, презентує франчайзинговий проект вже у вересні 2013 року.

«До нас постійно звертаються незалежні агентства з проханням розпочати співпрацю по франшизі, тому було прийнято рішення про розробку подібного проекту. Це вдала модель для динамічного розвитку і зміцнення бізнесу», - повідомляє Світлана Чебанова, директор з продажу компанії «Мегаполюс Турс».

Холдинг «Русский Экспресс» був заснований в 1996 році. Рік тому туристична компанія викупила торгову марку «Мегаполюс Турс» у швейцарського Kuoni, до лав якої входять підрозділи MICE та FIT, а також мережа турагентств і бронювання «Мегатур».

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
«Русский Экспресс» тепер у франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank