05.09.2013

Свято від Ti Amo

Франчайзинговий магазин в Кривому Розі відсвяткує свій перший день народження

Компанія Sico Fusion, яка почала розвиток монобрендової мережі в 2012 році, 7 вересня відзначить річницю роботи однієї зі своїх франчайзингових точок. Свято відбудеться в Кривому Розі, де розташовується магазин-іменинник Ti Amo. «У планах організувати велике свято для клієнтів з додатковими акціями та знижками», - ділиться комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

взуття та сумки на вітрині Фото Ti Amo

Всі партнери компанії Sico Fusion незабаром зможуть відвідати презентаційну внутрішню виставку нової колекції «Весна-Літо».

Також асортимент всіх магазинів Ti Amo поповниться новою колекцією «Осінь-Зима», куди входитимуть ексклюзивні розробки жіночих і чоловічих сумок. «Вперше за всю історію компанії ми презентуємо колекцію сумок саме для чоловіків. Такого ще не було», - розповідає Наталія Зайцева.

В даний момент франчайзер Sico Fusion веде переговори з партнерами із Запоріжжя та Дніпропетровська. Запорізький магазин Ti Amo готується до відкриття на сезон «Весна-Літо» 2014 року. «Що стосується Дніпропетровська, то ми чекаємо, поки звільниться площа, що відповідає всім нашим стандартам, в першокласному торговому центрі, - відзначає Наталія Зайцева. - Як тільки знайдеться необхідна місце - відразу ж відкриється новий франчайзинговий магазин Ti Amo».

Відкриття магазину ТМ Ti Amo вимагає інвестицій у розмірі від 300 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, щомісячний чистий дохід торгової точки має становити 50 тис. грн. Таким чином, окупається проект вже за перші 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank