05.09.2013

Свято від Ti Amo

Франчайзинговий магазин в Кривому Розі відсвяткує свій перший день народження

Компанія Sico Fusion, яка почала розвиток монобрендової мережі в 2012 році, 7 вересня відзначить річницю роботи однієї зі своїх франчайзингових точок. Свято відбудеться в Кривому Розі, де розташовується магазин-іменинник Ti Amo. «У планах організувати велике свято для клієнтів з додатковими акціями та знижками», - ділиться комерційний директор компанії Sico Fusion Наталія Зайцева.

взуття та сумки на вітрині Фото Ti Amo

Всі партнери компанії Sico Fusion незабаром зможуть відвідати презентаційну внутрішню виставку нової колекції «Весна-Літо».

Також асортимент всіх магазинів Ti Amo поповниться новою колекцією «Осінь-Зима», куди входитимуть ексклюзивні розробки жіночих і чоловічих сумок. «Вперше за всю історію компанії ми презентуємо колекцію сумок саме для чоловіків. Такого ще не було», - розповідає Наталія Зайцева.

В даний момент франчайзер Sico Fusion веде переговори з партнерами із Запоріжжя та Дніпропетровська. Запорізький магазин Ti Amo готується до відкриття на сезон «Весна-Літо» 2014 року. «Що стосується Дніпропетровська, то ми чекаємо, поки звільниться площа, що відповідає всім нашим стандартам, в першокласному торговому центрі, - відзначає Наталія Зайцева. - Як тільки знайдеться необхідна місце - відразу ж відкриється новий франчайзинговий магазин Ti Amo».

Відкриття магазину ТМ Ti Amo вимагає інвестицій у розмірі від 300 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, щомісячний чистий дохід торгової точки має становити 50 тис. грн. Таким чином, окупається проект вже за перші 12 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Свято від Ti Amo

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank