03.09.2013

Line-X: автозапчастини і конкурентоспроможність

Виробник розширив портфель продуктів, придбавши компанію, яка займається виготовленням автозапчастин

Виробник поліуретанових захисних покриттів Line-X Protective Coatings купив компанію, яка займається виробництвом запасних частин для всіх типів транспортних засобів - American Aftermarket Group (AAG). Тому відтепер підприємці, які працюють в мережі Line-X, зможуть пропонувати не лише захисні покриття, але й цілий комплекс продуктів та послуг у сфері запасних частин.

Line-X Фото Line-X

Компанія Line-X розширила асортимент продукції автокомпонентів за рахунок придбання American Aftermarket Group.

"Ми стараємось, аби Line-X пропонувала інноваційні продукти та послуги не лише для клієнтів, але й для наших партнерів, щоб ті були конкурентоспроможними на ринку. Ми раді, що наші партнери отримають більше можливостей для розвитку свого бізнесу, реалізовуючи автомобільні запчастини", - пояснює причину покупки генеральний директор компанії Line-X Кевін Геронімуз.

На сьогодні LINE-X Protective Coatings Ltd шукає партнерів і в Україні. Для того, щоб приєднатися до мережі, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 47 тис. Компанія забезпечує своїх партнерів професійним навчанням та технічною підтримкою, проведенням маркетингових компаній та тематичних досліджень, наданням територіальної ексклюзивності та глобальним брендінгом, яким команда LINE-X користується у більш ніж 45 країнах світу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Line-X: автозапчастини і конкурентоспроможність

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank