Середа
28.08.2013
Дебютна партнерська точка мережі магазинів чоловічого одягу відкрилася в херсонському ТРЦ FABRIKA
 

Наприкінці весни перша партнерська точка німецької торговельної марки VAISMANN дебютувала в Херсоні. Відкриття відбулося в ТРЦ FABRIKA. "Незважаючи на те, що франчайзинговий магазин з'явився напередодні сезону знижок, зараз він працює доволі благополучно. Ми дуже задоволені нашою першою партнерською точкою. Наша співпраця протікає злагоджено та ефективно", - стверджує Тетяна Литвинова, директор роздрібної мережі магазинів VAISMANN.

Окрім франчайзингової мережі, VAISMANN продовжує розвивати й власну. Так, у грудні магазин німецької торговельної марки відкриється в сімферопольському ТРК MEGANOM - найбільшому торговельному комплексі Кримського півострова. В квітні 2014 року з'явиться торговельна точка в столичному ТЦ "Проспект", а в жовтні того ж року - у львівському ТК "Форум Львів".

Для відкриття магазину під ТМ VAISMANN необхідні інвестиції в розмірі від 80 до 100 тис. доларів. При цьому роялті та будь-які інші відрахування - відсутні. Орієнтовний термін окупності проекту становить до 18 місяців, залежно від регіону, популярності торговельного центру та інших факторів впливу. Франчайзер орієнтується на міста-мільйонники та обласні центри.


найчайтіше читане

Відкриття СТО. Бізнес-план /16.11.2011

Як заробити на станції техобслуговування автомобіля

Епіцентр ресторанного франчайзингу /06.12.2017

Ресторанний форум FRANCHITHINK відбувся 30 листопада 2017 року в Києві

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва

Види франчайзингу /19.11.2009

Франчайзингові системи можна структурувати по багатьом критеріям. Представляємо найпоширенішу класифікацію