28.08.2013

У VAISMANN - перший франчайзі

Дебютна партнерська точка мережі магазинів чоловічого одягу відкрилася в херсонському ТРЦ FABRIKA

Наприкінці весни перша партнерська точка німецької торговельної марки VAISMANN дебютувала в Херсоні. Відкриття відбулося в ТРЦ FABRIKA. "Незважаючи на те, що франчайзинговий магазин з'явився напередодні сезону знижок, зараз він працює доволі благополучно. Ми дуже задоволені нашою першою партнерською точкою. Наша співпраця протікає злагоджено та ефективно", - стверджує Тетяна Литвинова, директор роздрібної мережі магазинів VAISMANN.

Vaismann фото мережа магазинів чоловічого одягу франчайзинг Німеччина Фото Vaismann

Асортимент магазинів VAISMANN представлений стильовими напрямками New classic (енергійний та класичний), Sax’n (вільний та індивідуальний) та i’d (креативний та зухвалий).

Окрім франчайзингової мережі, VAISMANN продовжує розвивати й власну. Так, у грудні магазин німецької торговельної марки відкриється в сімферопольському ТРК MEGANOM - найбільшому торговельному комплексі Кримського півострова. В квітні 2014 року з'явиться торговельна точка в столичному ТЦ "Проспект", а в жовтні того ж року - у львівському ТК "Форум Львів".

Для відкриття магазину під ТМ VAISMANN необхідні інвестиції в розмірі від 80 до 100 тис. доларів. При цьому роялті та будь-які інші відрахування - відсутні. Орієнтовний термін окупності проекту становить до 18 місяців, залежно від регіону, популярності торговельного центру та інших факторів впливу. Франчайзер орієнтується на міста-мільйонники та обласні центри.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank