29.08.2013

"Велика Тарілка": франчайзинг зі Львова

Представники торгової марки націлені на активний розвиток партнерської мережі

Під торговельною маркою "Велика Тарілка" відкриваються кафе-піцерії, у меню яких представлені різноманітні страви європейської та італійської кухонь, і візитна картка закладів – піци великого розміру "XXL". Перша "Велика Тарілка" відкрилась у 2009 році в місті Львові. Згодом, спираючись на позитивні відгуки відвідувачів, власники реалізували ще один заклад у західній столиці. Сьогодні представники компанії розробили франчайзингову пропозицію кафе-піцерій "Велика Тарілка" і активно шукають партнерів. Невдовзі стартує перший франчайзинговий проект.

Велика Тарілка фото кафе піцерія франчайзинг Фото "Велика Тарілка"

Своїм партнерам ТМ "Велика Тарілка" пропонує відкрити піцерію - ресторацію, DJ-бар чи арт-паб як додаткову мотивацію для заохочення клієнтів.

Франчайзер "Великої Тарілки" готовий надати всю необхідну підтримку: допомогу у складанні бізнес-документації, при виборі приміщення і розробці його дизайну, а також - навчання персоналу, розробку маркетингової стратегії, підбір обладнання та передачу технології приготування фірмових страв. "Таким чином, франчайзі, відкриваючи свою справу і використовуючи унікальні і перевірені часом методи роботи, вкладає свідомо менші капітали в порівнянні з індивідуальним відкриттям власного підприємства. В результаті це дає реальну можливість отримувати стабільний дохід", - ділиться Юрій Викалюк, власник торговельної марки "Велика Тарілка".

Для того, щоб стати учасником-партнером мережі "Велика Тарілка" необхідно володіти мінімальними інвестиціями в розмірі 150 тис. грн для відкриття фуд-корту і 200 тис. грн - для повноцінного закладу. Також франчайзі має сплачувати паушальний внесок – від 30 тис. грн та щомісячне роялті у розмірі 1 % від загального обороту. Майбутньому партнеру обов’язково необхідно буде знайти приміщення площею не менше 150 м2 та територіальну локацію, розміщену в місцях із значним людським трафіком.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Велика Тарілка: франчайзинг зі Львова

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank