22.08.2013

Бурхливе літо Helen Doron

В період відпусток франчайзер долучив трьох нових парнерів, організував для дітей літні табори, а для вчителів - тренінги та конференції

З початком осені українська мережа навчальних центрів Helen Doron Early English поповниться трьома новими школами. Франчайзингові клуби відкриються в Донецьку, Тернополі та Сарнах, що у Рівненській області. "Запуск навчальних центрів відбудеться 1 вересня. Зараз вже майже завершилася підготовка школи в Донецьку. Партнер з Рівненської області пройшла підготовчі тренінги та викладатиме самостійно. А франчайзі з Тернополя - це колишні педагоги із львівського партнерського відділення. Так що на майбутніх учнів чекають дуже досвідчені вчителі", - зазначає національний координатор Helen Doron Early English в Україні Віра Василівна Чуб.

Helen Doron

Літні табори Helen Doron Early English працювали на протязі всього літа.

Цього літа учні українських центрів Helen Doron Early English мали можливість навчатися англійській мові в літніх таборах, які організовувалися у Карпатах. "Частина дітей відвідала літній табір на острові Сардинія. Його організували наші італійські колеги", - розповідає Віра Василівна Чуб.

Педагоги Helen Doron Early English не лише брали участь в роботі літніх таборів, але й відвідали навчальні треніги та конференції. "Тренінги відбулися в Києві, Одесі, Львові та Харкові, - розповідає Віра Василівна Чуб. - Також на літній період ми запланували ряд вчительських конференцій, які мали місце у таких містах, як Одеса, Київ та Львів. В їхніх рамках ми ознайомили вчителів з новою навчальною програмою".

Поповнившись новими закладами, у вересні мережа навчальних центрів Helen Doron Early English зросте до 46 центрів по всій території України. Концепцію, яка родом з Ізраїлю, використовують в 32 країнах світу, де працює вже близько 750 навчальних центрів "Хелен Дорон". Компанія більше 25 років користується успіхом у світі, а її заклади випустили понад 1,5 млн дітей.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank