21.08.2013

Золотий Ломбард ставить на авто

Майбутнім партнерам компанія пропонує відкривати авто-ломбард, вважаючи його найбільш перспективним напрямком ломбардного бізнесу

Розвинувши всеукраїнську мережу до 23 відділень, компанія "Золотий Ломбард" вирішила зробити акцент на кредитуванні транспортних засобів. Франчайзер вважає, що працювати із заставою авто - вигідніше, ніж із золотом та технікою.

Золотий ломбард, ключі від машини, авто-ломбард, долари в руках Фото Золотий Ломбард

Своїм партнерам компанія "Золотий Ломбард" пропонує франшизу за такими напрямками бізнесу, як ломбард, авто-ломбард та ювелірний магазин.

"Ми провели експертне маркетингове дослідження, результати якого показали, що автомобіль - це найбільш ліквідна та перспективна застава, з якою тільки можуть працювати ломбарди. Адже золота в населення залишається все менше, а техніка швидко дешевіє та знецінюється, - розповідає генеральний директор компанії "Золотий Ломбард" Олександра Рудь. - Розвиваючи напрямок автокредитування, ми максимально вдосконалили процедуру видачі грошей під заставу, зробивши акцент на якості та швидкості. Від моменту холодного дзвінка до отримання клієнтом бажаної суми проходить всього дві години. Людина залишається задоволеною та користується нашими послугами неодноразово. Саме тому своїм франчайзі ми пропонуємо поєднувати обидва напрямки: золото та автомобілі. Адже одна справа - отримати 0,5%, видавши на руки 1 тис. грн, і зовсім інша - отримати їх з $ 60 тис.".

Згідно з даними компанії "Золотий Ломбард", близько 95% операцій, які здійснюються сьогодні ломбардами, стосуються золотих виробів. Заробіток із золота постійний та стабільний, але не такий великий, як з автомобілів. "Однак, потрібно розуміти, що робота з авто не лише приносить більші прибутки, але й вимагає більших інвестицій. Тим більше, зараз в економіці склалася така ситуація, в умовах якої населення віддає під заставу переважно дорогі автіки: Mercedes, Lexus, BMW тощо. З "Жигулями" майже не звертаються", - зауважує Олександра Рудь.

Паралельно з розвитком напрямку авто-ломбардів компанія "Золотий Ломбард" взялася за оптимізацію операцій із золотими виробами. Для того, щоб спростити роботу власних та партнерських точок, на їхній базі франчайзер відкриває ювелірні магазини. "Головна проблема українських ломбардів полягає в тому, що ціни на золото в них лояльніші, ніж у Нацбанку, - розповідає Олександра Рудь. - Так, НБУ платить за золоті вироби по 190 грн за грам, а ломбарди - від 200 грн і вище. Для того, щоб не втрачати кошти в тому разі, якщо клієнт не забере заставлений виріб, ми доповнюємо концепцію ломбардів опціями ювелірного магазину. Зараз у всіх відділеннях мережі встановлюються сенсорні екрани з діагоналлю 20 см, на яких можна ознайомитися зі всіма категоріями наявних у мережі ювелірних виробів, та підібрати щось для себе. Ціни на наше золото становлять від 180 грн за грам, тоді як в крамницях воно коштує від 550 грн за грам. Це істотно приваблює покупців, і, водночас, стимулює колообіг золота. Адже, де клієнт золото придбав, туди він його й понесе, коли потрібні будуть гроші".

На сьогодні відділення мережі ПТ "Золотий Ломбард" знаходяться на території Київської, Львівської, Черкаської та Одеської областей, а також - в АР Крим. Компанія віддає перевагу відкриттю партнерських відділень в невеликих містах, адже вважає, що в цих населених пунктах послуги ломбардів найбільш затребувані.

Для того, щоб розпочати бізнес під ТМ "Золотий Ломбард", необхідно володіти інвестиціями в розмірі від 100 тис. грн. Згідно з підрахунками франчайзера, орієнтовний термін окупності проекту становить від 6 місяців.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Золотий Ломбард ставить на авто

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank