16.08.2013

McFoxy освіжить дизайн

Наступні заклади франчайзера відкриватимуться в оновленому форматі

Вже незабаром із закладів мережі ресторанів McFoxy зникнуть традиційні лисички та зміниться кольорова гама: компанія відкриватиме ресторани, застосовуючи нове дизайнерське рішення. Зміни торкнуться не лише інтер'єру залу, але й самого концепту закладу. Адже новий формат передбачає також наявність McFoxy-Drive.

McFoxy Фото McFoxy

Зараз мережа McFoxy об’єднує 11 ресторанів на території України.

"Один з головних законів ресторанного бізнесу - це необхідність своєчасного оновлення інтер'єру та пропозицій в меню. Нові страви в меню McFoxy з'являються щосезону. А зараз ми вирішили внести свіжі нотки і в інтер'єр закладу. Щоб він цілком відповідав духу теперішнього часу, - розповідає заступник директора ТОВ "Макфоксі" Андрій Борсук. - Перший заклад в новому форматі відкриється в період з кінця вересня до початку жовтня. Всі наступні ресторани McFoxy також матимуть оновлений дизайн".

На сьогодні мережа закладів McFoxy об'єднує 11 ресторанів на території України. Проте, до кінця цього року франчайзер запланував здійснити відкриття чотирьох власних та двох франчайзингових точок. Міста, в яких McFoxy знайшла перших партнерів, компанія поки що не анонсує.

Своїм франчайзі компанія пропонує два варіанти співпраці: фуд-корт та повноцінний ресторан. Швидкість окупності залежить від обраного формату та місця розташування закладу. Для того, щоб розпочати роботу під цією торговельною маркою, необхідно інвестувати в проект до $ 100 тис.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank