14.08.2013

JHIVA відкриває сезон

В четвер, 15 серпня, нова колекція одягу з’явиться у всіх магазинах франчайзера

Торговий Дім "Жива" повністю готовий до нового сезону. Завтра, 15 серпня, з усіх магазинів мережі зникнуть речі зі старої колекції, звільнивши місце для нової. Як завжди, у колекції буде 150 моделей одягу, які представлятимуть різні модні течії, дизайни, кольори та тканини.

Жива, дівчата, моделі Фото ТД "Жива"

Торговий Дім "Жива" пропонує українським жінкам одяг для роботи, відпочинку та урочистих подій в середній та середній-плюс ціновій категорії

"Ми продовжуємо дотримуватися колишньої політики. Одяг ТМ JHIVA розрахований на ділових жінок віком від 30 років та чудово підходить для роботи в офісі, банку тощо, - розповідає Єлизавета Алфйорова, директор Торгового Дому "Жива". - В цьому сезоні, як і в попередньому, модні тенденції будуть доволі демократичними. Однак, серед найбільш яскравих моментів варто відзначити повернення класичної шотландської клітинки. Провідні модельєри світу звернулися зараз до цієї тенденції. Наші покупці також отримають можливість приєднатися до світового тренду".

В ТД "Жива" відзначають, що цьогорічний сезон продажу видався доволі динамічним та, навіть, успішнішим за попередній. "Наша марка стала більш впізнаваною, а покупці - активнішими, - стверджує Єлизавета Алфйорова. - При цьому, варто зазначити, що обидва канали продажів, інтернет-магазин та стаціонарні точки, користуються однаковою популярністю. Наше покоління усвідомило, що здійснювати покупки в інтернеті - дуже зручно. Адже такий спосіб купівлі речей надає вам можливість користуватися всіма правами споживача: одяг можна приміряти та повернути, якщо не підходить. Водночас, ви заощаджуєте свій час та отримуєте речі з доставкою додому або в офіс".

Зараз мережа магазинів ТД "Жива" налічує 12 франчайзингових та 3 власні точки. Торговий Дім "Жива" виробляє модний жіночий одяг в широкому асортименті. Підприємство має в цьому 20-ти річний досвід. Перший магазин під брендом JHIVA був відкритий у травні 2008 року у Львові. З тих пір компанія активно розвиває франчайзингову мережу і відкриває також власні магазини.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank