08.08.2013

Тарантелла: франчайзинг у маленькому місті

Партнерська піцерія мережі відкрилася у місті з кількістю насалення 11 тис. чоловік

Днями мережа піцерій "Тарантелла" поповнилася новим франчайзинговим закладом. Відкриття відбулося у місті Камінь-Каширський, що у Волинській області. Це - перша піцерія мережі, відкрита компанією за межами Луцьку. Заклад розташовується на площі розміром 60 м2 та оснащений літнім майданчиком. Кількість населення у Камінь-Каширську становить 11 тис. чоловік, проте франчайзер впевнений, що проект добре підходить і для маленького міста.

Тарантелла, піцерія Фото Мережа піцерій "Тарантелла"

Піцерія ТМ "Тарантелла" у м. Камінь-Каширський, що в Волинській області.

"Даний формат успішно працює не лише у великих містах, а й у районних центрах і гарним прикладом цього є нова піцерія у Камінь-Каширському, яка вже з перших днів показує позитивну динаміку продаж", - стверджує керівник проекту Олександр Фелісієнко.

Всього під ТМ "Тарантелла" працює на сьогодні шість піцерій, дві з який функціонують на умовах франчайзингу. Для того, щоб стати партнером мережі, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 30 тис. Окрім ТМ "Тарантелла", на ринку партнерських піцерій в Україні представлені такі концепції, як Celentano, "Scorini Сімейна" та New York Street Pizza.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Тарантелла: франчайзинг у маленькому місті

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank