07.08.2013

BVS-Rabota тепер в Литві

Для того, щоб спростити працевлаштування клієнтів у Європі, рекрутингова агенція відкрила офіс у Вільнюсі

Влітку цього року відділення української рекрутингової агенції BVS-Rabota з'явилося в Литві. Тепер, коли компанія має офіс у європейській країні, процес працевлаштування українських громадян за кордоном стане значно простішим. "Завдяки цьому нам буде легше оформити клієнтів на роботу в такі країни, як Германія, Франція та інші", - розповідає власник концепції BVS-Rabota Віталій Беленець.

BVS-Rabota Фото BVS-Rabota

Окрім надання послуги працевлаштування за кордоном, рекрутингова агенція BVS-Rabota також займається прийомом документів в іноземні вузи та допомагає отримати візу.

Однією з найголовніших умов, які дозволяють отримати право на відкриття рекрутингової агенції, є наявність постійного бізнес-партнера за кордоном: іншої рекрутингової агенції або працедавця, який здатен забезпечити компанію всіма необхідними документами. "У нас є постійний партнер у Польщі: з цим працедавцем ми співпрацюємо напряму, - зазначає Віталій Беленець. - Проте тепер, коли наша рекрутингова агенція зареєстрована і працює в Литві, наявність прямих партнерів стає не обов'язковою, і ми самі виступаємо собі надійною правовою опорою".

Для того, щоб розпочати співпрацю з рекрутинговою агенцією BVS-Rabota, необхідно сплатити суму паушального внеску у розмірі 8990 грн. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші півмісяця роботи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
BVS-Rabota тепер в Литві

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank