07.08.2013

BVS-Rabota тепер в Литві

Для того, щоб спростити працевлаштування клієнтів у Європі, рекрутингова агенція відкрила офіс у Вільнюсі

Влітку цього року відділення української рекрутингової агенції BVS-Rabota з'явилося в Литві. Тепер, коли компанія має офіс у європейській країні, процес працевлаштування українських громадян за кордоном стане значно простішим. "Завдяки цьому нам буде легше оформити клієнтів на роботу в такі країни, як Германія, Франція та інші", - розповідає власник концепції BVS-Rabota Віталій Беленець.

BVS-Rabota Фото BVS-Rabota

Окрім надання послуги працевлаштування за кордоном, рекрутингова агенція BVS-Rabota також займається прийомом документів в іноземні вузи та допомагає отримати візу.

Однією з найголовніших умов, які дозволяють отримати право на відкриття рекрутингової агенції, є наявність постійного бізнес-партнера за кордоном: іншої рекрутингової агенції або працедавця, який здатен забезпечити компанію всіма необхідними документами. "У нас є постійний партнер у Польщі: з цим працедавцем ми співпрацюємо напряму, - зазначає Віталій Беленець. - Проте тепер, коли наша рекрутингова агенція зареєстрована і працює в Литві, наявність прямих партнерів стає не обов'язковою, і ми самі виступаємо собі надійною правовою опорою".

Для того, щоб розпочати співпрацю з рекрутинговою агенцією BVS-Rabota, необхідно сплатити суму паушального внеску у розмірі 8990 грн. Як стверджує франчайзер, за умови успішної реалізації дорогих програм, можна повернути інвестовані кошти вже за перші півмісяця роботи.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank