31.07.2013

Slanovskiy одягне москвичок

Франчайзингові салони весільних суконь українського виробника з’явилися в російській столиці

Концепція магазинів весільних суконь ТМ Slanovskiy вийшла на ринок Москви. Урочисте відкриття першого салону відбулося 19 липня. Двері другого відчиняться вже за кілька днів - 3 серпня. "Зазвичай ми керуємось принципом "одне місто - один салон". Проте російська столиця - досить велике місто, а тому там працюватимуть два франчайзі, - розповідає генеральний директор мережі Slanovskiy Олександр Яновський. - З перших днів функціонування московського салону ми спостерігаємо хороший рівень продажів. Наш бренд має високу конкурентну спроможність на цьому ринку. А тому ми впевнені в успішному бізнесі нових партнерів".

Slanovskiy, салон весільних суконь Фото Slanovskiy

Торговий дім Slanovskiy пропонує весільні сукні, весільні аксесуари, вечірні сукні та випускні.

В українській мережі також очікується поповнення. В цьому році компанія запланувала відкриття салону в Запоріжжі. "Близько двох місяців ми вели переговори з новим партнером, здійснили комплексний аналіз місцевого ринку. Відкриття заплановане на початок нового сезону", - зазначає Олександр Яновський.

Ще одна знакова для компанії подія відбудеться першого жовтня в Одесі. Виробник організовує закритий показ, на якому представить 4 нових колекції 2014 року. В заході візьмуть участь партнери компанії з різних країн світу.

Для того, щоб відкрити салон весільних суконь під ТМ Slanovskiy, необхідно володіти інвестиціями в розмірі від $ 40 тис. Франчайзер допускає відкриття магазину в торговельному центрі або окремому приміщенні, площею не менше 65 м2. Як показав досвід, бізнес окупається за термін до 1 року.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Slanovskiy одягне москвичок

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank