30.07.2013

CASABLANCA: мережа в мережі

Чергові відкриття в Тернополі та Рівному здійснює існуючий партнер компанії

Протягом місяця мережа магазинів біжутерії та аксесуарів під ТМ Casablanca поповниться новими торговельними точками. Партнерські магазини самообслуговування відкриються в Тернополі та Рівному. В цих містах зараз працює по одному магазину. При цьому, обидва належать одному партнеру, як і ті, що відкриються незабаром. "Мережу в Рівному та Тернополі розвиває один франчайзі, - розповідає адміністратор мережі магазинів Casablanca Ігор Семенюк. - Партнеру подобається наша концепція, і він активно розширює свій бізнес разом з нами".

CASABLANCA Фото CASABLANCA

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники.

Ще одне франчайзингове відкриття заплановане на серпень в місті Маріуполі. Там з'явиться торговельна точка у форматі острівця. Останнім часом компанія доволі активно розвиває мережу у східному напрямку. "Франчайзингові магазини успішно функціонують в Луганську, Харкові, Сєвєродонецьку, - стверджує Ігор Семенюк. - Всі партнери задоволені співпрацею".

Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі магазинів самообслуговування і "острівців" приблизно порівну.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
CASABLANCA: мережа в мережі

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 281 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank