30.07.2013

CASABLANCA: мережа в мережі

Чергові відкриття в Тернополі та Рівному здійснює існуючий партнер компанії

Протягом місяця мережа магазинів біжутерії та аксесуарів під ТМ Casablanca поповниться новими торговельними точками. Партнерські магазини самообслуговування відкриються в Тернополі та Рівному. В цих містах зараз працює по одному магазину. При цьому, обидва належать одному партнеру, як і ті, що відкриються незабаром. "Мережу в Рівному та Тернополі розвиває один франчайзі, - розповідає адміністратор мережі магазинів Casablanca Ігор Семенюк. - Партнеру подобається наша концепція, і він активно розширює свій бізнес разом з нами".

CASABLANCA Фото CASABLANCA

У магазинах Casablanca представлений асортимент біжутерії та аксесуарів: сережки, підвіски, намиста, браслети, кільця, брошки, шпильки, обручі, шарфи, ремені, годинники.

Ще одне франчайзингове відкриття заплановане на серпень в місті Маріуполі. Там з'явиться торговельна точка у форматі острівця. Останнім часом компанія доволі активно розвиває мережу у східному напрямку. "Франчайзингові магазини успішно функціонують в Луганську, Харкові, Сєвєродонецьку, - стверджує Ігор Семенюк. - Всі партнери задоволені співпрацею".

Своїм партнерам компанія пропонує два формати співпраці: "острівець" у торговельно-розважальних центрах площею 5-10 кв.м та великий магазин самообслуговування - 22-70 кв.м. Зараз в мережі магазинів самообслуговування і "острівців" приблизно порівну.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank