A2pas - магазини біля дому від Auchan

П'ятниця
26.07.2013
Французька компанія оголосила про старт нового франчайзингового проекту.
 

Auchan Group запустила новий формат магазинів під торговою маркою A2pas. Супермаркети від європейського лідера роздрібного ринку продуктів харчування будуть розташовуватися недалеко від житлових будинків. У планах Auchan відкрити близько 50 точок під новим брендом до 2015 року. Представники компанії не виключають, що торговельна мережа A2pas буде розвиватися по франчайзингу.

Відвідувачі магазинів «біля будинку» зможуть вибрати необхідне з 7500 товарних найменувань, з яких 300 - під торговою маркою Auchan, велику кількість органічної продукції і недорогих товарів всього за 1 євро. A2pas будуть дуже просторими і займатимуть площу від 250 до 500 м2.

Аuchan Group вийшла на український ринок в 2007 році, викупивши 20% мережі супермаркетів "Фуршет". У 2008 році компанія відкрила перший гіпермаркет "Ашан" в столиці. На даний момент мережа об'єднує 8 точок, розташованих у Києві, Львові, Запоріжжі, Кривому Розі та Донецьку. Компанія вже розпланувала свій подальший розвиток на території України: генеральний директор "Ашан Україна" Жерар Галі повідомив про те, що, починаючи з 2014 року, компанія буде відкривати по два нових гіпермаркети щорічно. У кожну точку Auchan буде інвестувати близько € 20 млн. Отже щорічні витрати компанії будуть складати € 40 млн.