Понеділок
22.07.2013
Компанія має намір зайнятися відкриттями нових магазинів товарів для дому.
 

Сьогодні JYSK Nordic планує розширити власну мережу до 20 точок до 2014 року. У цьому році компанія відкрила 5 нових JYSK і у вересні має намір представити ще 2 магазини. Вони будуть знаходитися в торгових центрах «Аркадія» (Київ) і «Амстор» (Макіївка). Але на цьому плани торгової марки не закінчуються: до 2013 року з'являться ще 3 магазини JYSK.

Мережа магазинів товарів для дому під ТМ JYSK охоплює нині 2 тисяч роздрібних точок в 34 країнах світу. На українському ринку бренд з'явився в 2004 році. Тепер на території України функціонують лише власні магазини. Усіх їх компанія вирішила викупити у свого франчайзі. «Можемо зазначити, що надалі в Україні JYSK Nordic не планує застосовувати франчайзингову схему роботи, - стверджує виконавчий директор «ЮСК-Україна» Євген Іваниця. - Але, взагалі, франчайзинг використовується в деяких країнах. Наприклад, в Гренландії, на Фарерських островах і т.п.».


найчайтіше читане

ТНК важко із франчайзингом /09.03.2010

Через недосконалість законодавства компанія віддає зараз перевагу розвитку власної мережі

Як відкрити АЗС. Бізнес-план /28.11.2011

Джоббінг чи власна автомобільна заправка?

Основи спілкування продавця з клієнтом /22.02.2010

Сучасний продавець має ламати шаблони і постійно дивувати покупця. Тільки тоді він зможе підвищити ефективність своєї діяльності і зав’язувати цікаві контакти

Відкриття турагенції. Бізнес-план /23.11.2011

Зібрати речі і виїхати подалі від повсякденних проблем - мрія практично кожної людини. Багато хто прагне хоча б раз на рік її здійснити. Охочих заробити на цій людській пристрасті також знаходиться чимало. Ви опинилися серед них? Прекрасно! Для того, щоб ваш бізнес був прибутковим, важливо чітко для себе з’ясувати деякі нюанси цієї сфери.

Як відкрити кролячу ферму. Бізнес-план. /25.07.2014

Від хобі до бізнесу, або плоди кролівництва