18.07.2013

Розширення McDonald’s

Нові заклади швидкого харчування з’являться у В’єтнамі на початку 2014 року.

Відома в усьому світі американська мережа фаст-фудів під ТМ McDonald's розширила межі своїх продажів. Ліцензія на відкриття першого франчайзингового закладу в місті Хошимін, що у В'єтнамі, була видана бізнесменові Генрі Нгуєну, зятю прем'єр-міністра країни Нгуєна Тан Зунга. Перший McDonald's має відкритися на початку 2014 року.

McDonald’s Фото McDonald’s

Близько 80% закладів McDonald’s у світі працюють за франчайзинговою схемою. У нашій державі компанія розвиває мережу власними силами.

Вибір представників компанії припав на Генрі Нгуєна не випадково: підприємець у молодості працював в американському закладі McDonald's і мріяв відкрити таке ж кафе у себе на батьківщині. Зараз бізнесмен працює у в'єтнамській інвестиційній компанії IDG Ventures Vietnam, а також є засновником Good Day Hospitality.

Компанія McDonald's - одна з найбільших підприємств громадського харчування в світі, яка обслуговує близько 69 млн. клієнтів щодня в 118 країнах. На сьогодні мережа ресторанів швидкого харчування охоплює більше 33 тис. ресторанів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank