18.07.2013

Розширення McDonald’s

Нові заклади швидкого харчування з’являться у В’єтнамі на початку 2014 року.

Відома в усьому світі американська мережа фаст-фудів під ТМ McDonald's розширила межі своїх продажів. Ліцензія на відкриття першого франчайзингового закладу в місті Хошимін, що у В'єтнамі, була видана бізнесменові Генрі Нгуєну, зятю прем'єр-міністра країни Нгуєна Тан Зунга. Перший McDonald's має відкритися на початку 2014 року.

McDonald’s Фото McDonald’s

Близько 80% закладів McDonald’s у світі працюють за франчайзинговою схемою. У нашій державі компанія розвиває мережу власними силами.

Вибір представників компанії припав на Генрі Нгуєна не випадково: підприємець у молодості працював в американському закладі McDonald's і мріяв відкрити таке ж кафе у себе на батьківщині. Зараз бізнесмен працює у в'єтнамській інвестиційній компанії IDG Ventures Vietnam, а також є засновником Good Day Hospitality.

Компанія McDonald's - одна з найбільших підприємств громадського харчування в світі, яка обслуговує близько 69 млн. клієнтів щодня в 118 країнах. На сьогодні мережа ресторанів швидкого харчування охоплює більше 33 тис. ресторанів.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Розширення McDonald’s

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 280 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank