«Азбука вкуса» переносить плани?

Середа
17.07.2013
Російський продуктовий рітейлер так і не визначив термін старту першого магазину.
 

Представники мережі супермаркетів «Азбука вкуса» не відкидають планів виходу на український ринок, але відмовляються називати конкретні терміни. Згідно з даними «Интерфакс-Украина» в компанії повідомили, що вона зазвичай виводить на нові для себе ринки вже сформований формат супермаркету. Тому можна зробити висновок, що перша київська «Азбука вкуса» з'явиться після адаптованого під Україну проекту. Що стосується розвитку франчайзингової мережі супермаркетів, то компанія поки не розглядає такий варіант співпраці саме в Україні.

Відомо, що перший український супермаркет під ТМ «Азбука вкуса» почне працювати в Києві, однак точних даних про його місцезнаходження зараз немає. Деякі учасники ринку припускають, що магазин буде розташовуватися недалеко від ТЦ Ocean Plaza: у районі вулиць В. Антоновича та Великій Васильківській. Очікувана площа київського супермаркету: 600 - 1100 м2.

Вихід на український ринок «Азбука вкуса» планувала давно. Вперше про свої наміри рітейлер оголосив ще в 2007 році. Однак економічна криза, проблеми з торговими площами і поступове зменшення інтересу до України змусили компанію відкласти їх в довгий ящик.

Мережа супермаркетів преміум-класу «Азбука вкуса» була заснована в 1997 році. На сьогодні вона об'єднує 52 магазини на території Москви, Московської області та Санкт-Петербурга. До 2018 року компанія хоче розширити мережу до 130 торгових точок. Розвиток української мережі стане невід'ємною складовою цієї стратегії.