16.07.2013

Gulliver: ракурс в Україну

Представники торгової марки бачать великий потенціал у розвитку української мережі магазинів одягу для дітей.

Компанія Gulliver є одним з лідерів серед європейських виробників дитячого одягу та взуття, а також входить до трійки найбільших постачальників дитячих іграшок на російському ринку. З торговою маркою знайомі в 62 містах Росії, Європи та СНД. Представники бренда постійно шукають нові ринки збуту за кордоном. На сьогоднішній день успішно функціонують 90 франчайзингових магазинів Gulliver, 47 з яких знаходяться в Росії, 5 - в Україні, 4 - у Казахстані, 3 - у Білорусі та 1 - в Азербайджані.

магазин Гулівер Фото Gulliver

70 франчайзингових магазинів Gulliver відкрито в Росії, СНД і Європі.

Одяг від Gulliver призначений для дітей від 3 до 12 років і представлений ​​в стилях Casual, Fashion, Sport і School. Основний принцип, так званий «total look», за яким створюється колекція, полягає у формуванні повного гардеробу дитини. «Дитячий одяг від Gulliver - це не просто дизайн, якість, доступна ціна і своєчасність поставок, але і повна асортиментна лінійка, яку, ні у будь-якого іншого виробника не зустріти», - ділиться Софія Василега, провідний менеджер відділу розвитку мережі магазинів дитячого одягу Gulliver. Такий комплексний підхід компанії до створення колекції сприяє гармонійній атмосфері в магазинах, підвищує вартість середнього чека, визначає високий рівень виручки і підвищує лояльність покупців.

Компанія Gulliver активно шукає партнерів в Україні і готова допомогти відкрити фірмовий монобрендовий магазин дитячого одягу в будь-якому регіоні. Для цього майбутньому франчайзі необхідно володіти початковими інвестиціями в сумі 3 млн. руб. У вартість входить відкриття магазину «під ключ» з площею приміщення 80 м 2, товарне наповнення на сезон і забезпечувальний платіж за асортимент наступного сезону. Паушального внеску і роялті виплачувати не потрібно. Франчайзер у свою чергу забезпечує розрахунок економічної доцільності кожного конкретного проекту з розвитку магазину та рекламну підтримку, а також навчає персонал за спеціальною програмою. Партнеру необхідно буде тільки визначити успішне місце і умови для відкриття магазину Gulliver у своєму регіоні.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Gulliver: ракурс в Україну

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank