Вівторок
16.07.2013
Представники торгової марки бачать великий потенціал у розвитку української мережі магазинів одягу для дітей.
 

Компанія Gulliver є одним з лідерів серед європейських виробників дитячого одягу та взуття, а також входить до трійки найбільших постачальників дитячих іграшок на російському ринку. З торговою маркою знайомі в 62 містах Росії, Європи та СНД. Представники бренда постійно шукають нові ринки збуту за кордоном. На сьогоднішній день успішно функціонують 90 франчайзингових магазинів Gulliver, 47 з яких знаходяться в Росії, 5 - в Україні, 4 - у Казахстані, 3 - у Білорусі та 1 - в Азербайджані.

Одяг від Gulliver призначений для дітей від 3 до 12 років і представлений ​​в стилях Casual, Fashion, Sport і School. Основний принцип, так званий «total look», за яким створюється колекція, полягає у формуванні повного гардеробу дитини. «Дитячий одяг від Gulliver - це не просто дизайн, якість, доступна ціна і своєчасність поставок, але і повна асортиментна лінійка, яку, ні у будь-якого іншого виробника не зустріти», - ділиться Софія Василега, провідний менеджер відділу розвитку мережі магазинів дитячого одягу Gulliver. Такий комплексний підхід компанії до створення колекції сприяє гармонійній атмосфері в магазинах, підвищує вартість середнього чека, визначає високий рівень виручки і підвищує лояльність покупців.

Компанія Gulliver активно шукає партнерів в Україні і готова допомогти відкрити фірмовий монобрендовий магазин дитячого одягу в будь-якому регіоні. Для цього майбутньому франчайзі необхідно володіти початковими інвестиціями в сумі 3 млн. руб. У вартість входить відкриття магазину «під ключ» з площею приміщення 80 м 2, товарне наповнення на сезон і забезпечувальний платіж за асортимент наступного сезону. Паушального внеску і роялті виплачувати не потрібно. Франчайзер у свою чергу забезпечує розрахунок економічної доцільності кожного конкретного проекту з розвитку магазину та рекламну підтримку, а також навчає персонал за спеціальною програмою. Партнеру необхідно буде тільки визначити успішне місце і умови для відкриття магазину Gulliver у своєму регіоні.