12.07.2013

Redan ставить на франчайзинг

Зменшення кількості власних магазинів на користь франчайзингових. Так Група Redan покращує рентабельність мережі Top Secret

Наприкінці минулого року Група Компаній Redan, власник концепції магазинів одягу Top Secret, оголосила, що в 2013 році відкриватиме виключно франчайзингові магазини. Поки що компанія дотримується своєї обіцянки. В період з січня по травень франчайзер відкрив 48 партнерських точок. Переважна більшість, 41, з'явилася в Польщі (28 з них - корнери), решта (7) - знаходиться в Україні та Росії.

Top Secret Фото Top Secret

В період з січня по травень франчайзер відкрив 48 партнерських точок

"Наступного року ми продовжуватимемо розширення мережі через відкриття франчайзингових магазинів як у Польщі, так і за кордоном. Також ми хочемо зберегти темпи запуску магазинів в Польщі принаймні в цьому році, - розповідає Гжегош Ліпніцкі, віце-президент мережі Top Secret. - Проте на ринку України та Росії, безумовно, хочемо пришвидшити темпи відкриттів".

Зменшення кількості власних магазинів - це спосіб підвищення рентабельності торговельних точок Redan. Як повідомляв раніше віце-президент ГК Redan Богуш Крижинські, до кінця року з власної мережі зникне 27 магазинів, а це означає, що у підсумку в ній функціонуватиме 28 торговельних точок. Решта магазинів будуть франчайзинговими.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Redan ставить на франчайзинг

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank