11.07.2013

Куда Угодно: ще залишились мільйонники

Одним з ключових пріоритетів туроператора є вихід на ринки Львова та Одеси

Мережа туристичних агенцій ТМ "Куда Угодно" поповнилася новими партнерськими відділеннями: їхня кількість сягнула 30-ти. Найбільша концентрація турагенцій оператора спостерігається в столиці та у східних регіонах: Донецьку, Дніпропетровську, Запоріжжі та Харкові. Франчайзі західних областей працюють у Луцьку та Чернівцях. "Ми робимо акцент на розвиток мережі у містах з кількістю населення від 1 млн чоловік. Серед них непокритими залишаються лише Львів та Одеса. Зараз, насамперед, хочемо відкрити представництва саме в цих чудових містах", - розповідає директор з розвитку мережі "Куда Угодно" Олексій Мельник.

Куда Угодно, туроператор, відкриття, зелена сумка, офіс Фото "Куда Угодно"

Франчайзингові турагенції під брендом "Куда Угодно" відкриваються у містах з кількістю населення від 100 тис. чоловік.

Найближчим часом під логотипом "Куда Угодно" з'являться ще 6 агенцій. Партнери вже готові до відкриття: саме зараз проходить фінальна стадія підписання документів. "Найбільш прибутковим є відкриття турагенції напередодні сезону. Проте, франчайзингові точки, які починають свою роботу влітку, можуть одразу відчути всі ефекти співпраці та максимально використати отримані можливості, - стверджує Олексій Мельник. - Адже відкриття точки відбувається дуже яскраво та урочисто, ми одразу інформуємо туристів про нову агенцію на власному сайті та на сторінках у соцмережах. Влітку туристичний ринок насичений попитом, і це допомагає літнім дебютантам окупитися швидше".

Діючі партнери "Куда Угодно" вже починають звертатися до можливостей мультифранчайзингу. Так, наприклад, у Донецьку партнер мережі вирішив не зупинятися на одній турагенції. Тепер йому належать два франчайзингові відділення ТМ "Куда Угодно" у місті. "Для того, щоб взятися за розвиток своєї міні-мережі, франчайзі необхідно, як мінімум, рік. Наша компанія ще зовсім молода, а напрямок франчайзингу активно розвивається вже десь 1,5 року. А тому тенденція до мультифранчайзингу з'являється лише тепер", - розповідає Олексій Мельник.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank