10.07.2013

Російська періодика - британські стандарти

Відома у світі мережа кіосків з продажу преси знайшла партнера в Росії

Азербайджанська PNN Group, яка розвиває мережі партнерських магазинів ТМ De Beers та Hamley`s на території Азербайджану та України, вирішила взятися за новий напрямок бізнесу. Компанія стала франчайзі відомої у світі британської мережі магазинів та кіосків з продажу преси - WHSmith, та отримала право на розвиток мережі в Росії.

WHSmith Фото WHSmith

Британська мережа WHSmith об’єднує більше 1,6 тис. магазинів та кіосків на залізничних та автовокзалах, АЗС та в аеропортах.

Магазини з продажу періодики та суміжних товарів відкриватимуться на залізничних вокзалах Російської Федерації. Перша торговельна точка з'явиться вже в липні, а до кінця року в столиці та регіонах має функціонувати не менше десяти магазинів.

На сьогодні британська мережа WHSmith налічує більше 1,6 тис. магазинів та кіосків на залізничних та автовокзалах, АЗС та в аеропортах. Розміри торговельної площі коливаються в межах від 8 до 550 м2, а окремі магазини простягаються й на 2,1 тис. м2. В асортименті торговельних точок мережі - газети, журнали, книги, канцелярські товари та багато іншого. У 2012 році виручка мережі склала £1,2 млрд

За матеріалами Газети Коммерсантъ

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Російська періодика - британські стандарти

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank