06.07.2013

Королівська пошта не хоче франчайзингу

Англійські листоноші бастують проти приватизації "коронних" поштових відділень

Наприкінці червня листоноші Великобританії спільно з Профспілкою Працівників Зв'язку організували мітинг. Працівники протестували проти державних планів відносно підвищення дохідності "Королівської пошти" за рахунок часткової або повної передачі 76 поштових відділень в руки приватних підприємців. Відтак, 29 червня, 371 відділення на території Туманного Альбіону було закрите.

Королівська пошта Великобританії, листоноша в оранжевій формі тримає в руках листи Фото www.telegraph.co.uk

У суботу, 29 червня, 371 відділення на території Туманного Альбіону було закрито.

За словами замісника Генерального секретаря Профспілки Працівників Зв'язку Дейва Уорда, клієнти та представники "Королівської пошти" хочуть і надалі отримувати той високий рівень послуг, який був раніше. А за умови приватизації якість сервісу може впасти. Цікаво те, що за останні чотири місяці англійські листоноші бастували аж 7 разів. Мітинги тривали від кількох годин до цілої доби. Представники "Королівської пошти" вірять у свою перемогу та правоту, і не збираються зупинятися на досягнутому.

Взагалі, приватизація державних підприємств за допомогою схеми франчайзингу - явище, яке вже не вперше практикується у Великобританії. Так, Закон про залізниці 1993 року започаткував подібне партнерство у залізничній сфері. Згідно з ним обслуговування певної частини залізниці на деякий обмежений період передається транспортним операційним компаніям на умовах франчайзингу.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Королівська пошта не хоче франчайзингу

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 293 теми, 1172 коментарі, 285 учасників

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank