03.07.2013

Carlo Pazolini йде вслід за ТЦ

Магазини взуттєвого оператора з’являються паралельно з відкриттями нових торговельних центрів

Розвиток вітчизняної мережі магазинів взуття ТМ Carlo Pazolini відбувається вслід за розвитком торговельних центрів в Україні. "Так, в минулому сезоні наш магазин відкрився в столичному ТРЦ Ocean Plaza, а в цьому - в ТЦ "Алладін", - розповідає керівник відділу маркетингу і розвитку Carlo Pazolini Group Ukraine Олексій Граков. - Також плануємо вийти на ринок Львова. Перша торговельна точка ТМ Carlo Pazolini з'явиться у місті в 2015 році. Адже саме тоді відкриється ТРЦ "Форум". Подальші плани щодо розвитку у західному регіоні визначатимемо за результатами роботи першого магазину. Існує ймовірність, що використовуватимемо схему франчайзингу і в західних областях".

Carlo Pazolini Group Ukraine Фото Carlo Pazolini Group Ukraine

В Україні компанія розвиває формат Carlo Pazolini City Store. Магазини в Мілані, Лондоні, Нью-Йорку, Венеції і Римі працюють у форматі Carlo Pazolini Concept Store.

Відкритими для розвитку франчайзингової мережі магазинів Carlo Pazolini залишаються АР Крим, Луганськ, Черкаси, Полтава та Суми. "З огляду на купівельну спроможність населення та ряд інших факторів, якими характеризуються ці регіони, розвиток франчайзингового бізнесу має тут найкращі перспективи, - стверджує Олексій Граков. - Зараз ми отримуємо багато запитів на співпрацю. Проте дуже ретельно підходимо до відбору потенційних франчайзі, адже наші партнери повинні бути відповідальними та готовими до ризику людьми".

Перша франчайзингова точка мережі ТМ Carlo Pazolini функціонує в Україні з листопада 2012 року. "Ми задоволені співпрацею з партнером, - зазначає Олексій Граков. - Проект успішно стартував та добре працює. А з нашим франчайзі у нас - повне взаєморозуміння".

Carlo Pazolini - одна з провідних компаній у виробництві та продажі взуття класу medium і medium-high. Компанія володіє торговельними марками Carlo Pazolini, Carlo Pazolini Couture, Adami і працює на ринках Східної, Західної Європи, в Азії і США. В Україні розвитком торгової марки займається Carlo Pazolini Group Ukraine.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank