01.07.2013

Flunch: смачний франчайзинг із Франції

Найбільша французька мережа ресторанів самообслуговування шукає мастер-франчайзі в Україні

Flunch є першою мережею ресторанів самообслуговування, яка з'явилася на французькому ринку. На сьогодні в країні працюють 248 однойменних ресторанів, 68 з яких функціонують на умовах франчайзингу. Крім того, торгова марка представлена в інших країнах: ще 60 закладів Flunch працюють в Іспанії, Італії та Польщі. Зараз бренд Flunch шукає майстер-франчайзі в Україні.

Flunch, ресторан самообслуговування Фото Flunch

Щорічно мережа Flunch обслуговує близько 65 млн. клієнтів, а загальний оборот бренда становить більше € 650 млн.

Франчайзер пропонує два варіанти співпраці: Flunch Cafе (100 м2) і Flunch Restaurant (1000 м2). Для першого варіанту знадобляться інвестиції в розмірі від $ 150 тис., а для відкриття другого потрібно мати $ 1,5 млн.

Як підтвердили маркетингові дослідження бренду, 85% французів добре знайомі з цією торговою маркою. Щорічно мережа Flunch обслуговує близько 65 млн. клієнтів, а загальний оборот бренда становить більше € 650 млн. Компанія ретельно контролює актуальність торговельної марки та якість обслуговування в ресторанах мережі. Для цього франчайзер кожного року проводить аналіз ринку, користуючись послугами найкращих лабораторій світу.

Торговельна марка Flunch належить групі компаній Agape Restauration, під егідою якої працює 515 ресторанів в 6 країнах світу: у Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Канаді та Люксембурзі. Развитие сети Flunch началось в 1971 году во Франции.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0
Flunch: смачний франчайзинг із Франції

Ще немає жодного коментаря до статті. Нехай Ваш буде першим.

Форум 291 теми, 1168 коментарів, 282 учасникі

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank