01.07.2013

Flunch: смачний франчайзинг із Франції

Найбільша французька мережа ресторанів самообслуговування шукає мастер-франчайзі в Україні

Flunch є першою мережею ресторанів самообслуговування, яка з'явилася на французькому ринку. На сьогодні в країні працюють 248 однойменних ресторанів, 68 з яких функціонують на умовах франчайзингу. Крім того, торгова марка представлена в інших країнах: ще 60 закладів Flunch працюють в Іспанії, Італії та Польщі. Зараз бренд Flunch шукає майстер-франчайзі в Україні.

Flunch, ресторан самообслуговування Фото Flunch

Щорічно мережа Flunch обслуговує близько 65 млн. клієнтів, а загальний оборот бренда становить більше € 650 млн.

Франчайзер пропонує два варіанти співпраці: Flunch Cafе (100 м2) і Flunch Restaurant (1000 м2). Для першого варіанту знадобляться інвестиції в розмірі від $ 150 тис., а для відкриття другого потрібно мати $ 1,5 млн.

Як підтвердили маркетингові дослідження бренду, 85% французів добре знайомі з цією торговою маркою. Щорічно мережа Flunch обслуговує близько 65 млн. клієнтів, а загальний оборот бренда становить більше € 650 млн. Компанія ретельно контролює актуальність торговельної марки та якість обслуговування в ресторанах мережі. Для цього франчайзер кожного року проводить аналіз ринку, користуючись послугами найкращих лабораторій світу.

Торговельна марка Flunch належить групі компаній Agape Restauration, під егідою якої працює 515 ресторанів в 6 країнах світу: у Франції, Іспанії, Італії, Польщі, Канаді та Люксембурзі. Развитие сети Flunch началось в 1971 году во Франции.

Поділитися статтeю

Коментувати на форумі

0

хочете більше?

нюслеттер Franchising.ua

If you see this, leave this form field blank